A Bourne-rejtély

The Bourne Identity

2015.06.23 ElfRider

A menekülős/üldözős akciófilmek etalonja ez a film. A kategória minden elemét jól használják. Nem igazán tudok hibát felidézni, úgy jó ahogy van.Jöhetne a trilógia folytatása.

2016.10.13 tiszaizsofi

Nem lenne rossz maga a történet de kissé kiszámítható és nem hozott ezáltal sok fordulatot. A befejezés tetszett de a karakterektől és a színészektől többet vártam, hiszen ezek elég nagy nevek.

2015.09.29 tamas84

A történet és karakterek sablonossága szerintem nem eget rengető hiba, de, amikor ilyen véresen komolyan akarja ezt feltálalni, meg nyomozgatni, miközben az első negyedóra után mindent tudunk (és ezt történetbe helyezett csavar sem írja felül), kicsi... Több

2017.03.24 georgri

A Bourne-trilógia filmjei közül nekem a Bourne-rejtély tetszett a legjobban. Nagyon izgalmas, kiszámíthatatlan, fordulatos film, amely túlteng az akciójelenetektől.

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy nagyon jó, minőségi akciófilm, amit a gyors kameramozgása, az izgalmas, feszültségkeltő hangulata és Matt Damon személye tesz igazán kiemelkedővé. Érdekes tovább az is, ahogy a történet összevissza játszódik a világban, szóval szerintem ez egy igazán nem szokványos akciófilm.

2016.08.29 GaraiV

Akciódús, izgalmas, mozgalmas film, amiben bőven vannak fordulatok. Kategóriájában nagyon jó film, kiválóak a színészek és a története is ötletes, izgalmas.

2016.10.20 kernernoemi

Láttam már Matt Damontol jobb akció thrillert is, de nem bántam meg hogy megnéztem, mert szeretem ezt a színészt és minden filmje jó élmény, nagyszerű kikapcsolódás és bátran ajánlom!

2016.09.05 Nnoorraa

Tipikus akciófilm, de ugyanakkor izgalmas a története és fordulatos is. Tetszett benne hogy lehet rajta agyalni, nem kiszámítható. Összetett, izgalmas film!

2016.09.16 Vviktor

Összetett, agyalós film, amiben nagyon sok fordulat van. Magával ragadó a cselekménye és as zínészek alakítása profi, hiteles. Végig izgalmas, pörgős a film, nem unatjókoztam rajta.

2016.08.22 Macika

Nem rossz film. Agyalós, pörgős és vannak benne fordulatok is. Izgalmas, látványos a szereplők jól alakítanak benne. Hiteles, meggyőző színészi szereplés, jó rendezés!

2016.02.02 pqrs

Nagyon tetszett a filmben az, hogy nem akarják egy még nagyobb robbanással kiszúrni a néző szemét, a hangsúly a feszültségen és a realizmuson van. Matt Damon szuper, az akciók izgalmasak és frissek, így ez egy remek kikapcsolódás!

2015.10.26 MrBlond

Ilyen szépen összerakott akciófilmet talán életemben nem láttam, szabályosan kár, hogy forgattak hozzá még két részt, mivel - bár azok sem rosszak - egy sem ér fel az Identityhez.

2015.11.03 Cptn_Cold

Az ember azt gondolhatná, hogy látott már mindent. Már volt mindenféle film… és akkor jön ez. Sajnos a véleményem negatív eredetű mivel nem tetszett az amit itt összehánytak. Az egésznek se füle se farka.

2016.04.26 Zsóka

Izgalmas, érdekfeszítő, jó film volt:)