A testőr

A testőr

The Sentinel

Pete Garrison ügynök felel a First Lady biztonságáért. Egyik társa bizalmas információt szeretne közölni vele, mielőtt azonban erre sor kerülne, holtan találják. Az ügy felderítését David Breckinridge-re, Garrison egykori pártfogoltjára és barátjára bízzák. Nemrég ugyanis összerúgták a port, mivel a férfi azt hiszi, hogy Garrisonnak viszonya van az ő volt feleségével. A főiskola befejezése után Breckinridge csapatába kerül Jill Marin, az ambiciózus ügynöknő. Amikor kiderül, hogy az elnök ellen merénylet készül, rájönnek, hogy áruló van a titkosszolgálat munkatársai közt. A gyanú Garrisonra terelődik.

Forgatókönyvíró: George Nolfi
Premier (HU): 2006.08.17. | Netflix (2023.05.15.)

Michael Douglas

2023.07.15 puszta

Közhelygyűjtemény

Amerikai patrióta giccsparádé hiteltelen fordulatokkal (és „szerelemi szállal”). Minden szereplő vagy laza, mint a Riga-lánc, vagy dühös (vagy mindkettő), szóval egy hatásvadász maszlag, irritáló zenével. (És ráadásként kiosztották a színészek között a legröhejesebb Ray-Ban napszemüvegeket.)

2015.05.14 Henczi

Michael Douglas jobb filmjei között van, nagyon izgalmas a sztori, fordulatos és agyalós és nem kiszámítható. M. Douglasnak testhez áll a szerep, meggyőző az alakítása benne. Többször nézhető, jó film!

2015.02.15 Mano35

A film elég lájtosra sikerült, ettől a szereposzástól én is többet, jobbat vártam. Elég vontatott, lassan történnek az események. Jóindulattal 3-as.

2015.02.04 Ervinke86

A pár nagy, és a melléjük társuló kisebb nevek hallatán azt hittem, hogy egy belevaló filmet kapok, de kissé lapos lett, és a színészek korábbi filmjeiből összevágott anyagnak éreztem.