dulkap   2016. 03. 10.

Még jó kis akciófilm is lehetne ez a Die Hard filmek stílusában. Azonban olyan szinten életszerűtlen az egész történet és annyi megmagyarázhatatlan baromság van benne, hogy közepesnél nem sajnos nem jobb. De az tény, hogy nem vontatott vagy unalmas, így azért egyszer simán nézhető.

Berto49   2017. 09. 21.

Egyszer-egyszer megnézhető egy ilyen csupa lövöldözésből álló Rambó-szerű hülyeség. Amíg nem történt meg a terrorista támadás, az előkészület a temetésre érdekes volt. Viszont a támadás után rettenetesen gagyivá lett a film. Az elnök és a testőre, Mike (Gerard Butler nem lesz a kedvencem, húsz évvel fiatalabb nálam, de egy kis túlzással legalább annyival idősebbnek néz ki.) sérthetetlen, szitává lövik az autójukat, lezuhan a helikopterük, felrobbantják a terroristák főhadiszállását, de ők kisebb karcolásokkal megússzák! Pár nap múlva utána kell olvasnom, hogy miről is szól a film.

diumiu   2017. 12. 29.

Nem gondoltam volna, hogy csinálnak ebből a filmből folytatást, de csak összehozták.... Nem tudom miért döntöttek e mellett, azt gondolom felesleges volt, de ez az én véleményem. Ezt a részt is egyszer nézhetősnek ítélem meg, sajnálom.

harnas1207   2018. 12. 06.

Elég keményen indít a film, a vezetők meggyilkolása azt sejteti, hogy ez egy nagyon durva akciófilm lesz. De aztán belefullad a sablonos kiszámítható cselekménybe. Egyszer meg lehet nézni, de amúgy harmatos eresztés.

Cptn Jinbe   2017. 06. 20.

Ez egy igazán belevaló kis akciófilm volt. Első részhez tudom hasonlítani és szerintem bőven izgalmas lett ez a rész is. Nem kellett sajnálkozzak. Nem volt egy nagy film de szórakozásnak megteszi.

Colin Salmon
Alon Aboutboul
Radha Mitchell
Radha Mitchell
Gerard Butler

A film élvezetéhez nem árt elfogadni például azt a történetbeli tényt, hogy az angol miniszterelnök temetésén, Londonban több a terrorista, mint a rendőr és a katona együttvéve.75/100 több»

Ha úgy érzed, nem vagy képes megszűnni, mint gondolkodó lény a mozi sötétjében, akkor a Támadás a Fehér Ház ellen 2 csak kínokat fog okozni. 4/10 több»

Esős délutánokra – mikor már az össze 90-es évekbeli akciófilmet kipipáltuk – egész kiváló. 69/100

A forgatásra 2014. októbere és 2015. áprilisa közt zajlott, nagyjából 60M $-ból.

(dulkap )

A filmet Bulgáriában, Indiában és Angliában vették fel.

(dulkap )

Mikor Fredrik Bond visszalépett a rendezéstől, szóba került Wayne Blair és Gary Fleder neve is, mielőtt Babak Najafi szerződött le a filmhez.