Salt ügynök

Filmelemző   2018. 04. 24.

Nekem bejött Phillipe Noyce filmje, rendezése és alapötlete. Ez a film nálam rögtön a Bourne franchise után jön a sok remek akciójelenet miatt és mert Angelina Jolie hihetően csinálja. (Bár Hollywoodnak le kéne már szoknia arról, hogy láthatóan kikímélt életű, 40-50 kilós nőkkel játszat el kőkemény akcióhősöket.) A Salt ügynök első, 2010 -es része jól sikerült, tetszetős az alapsztori, pörgős a tempó, kemények az akciók és a zörgő csontú szexbomba is kitesz magáért. Nálam átlag feletti az értékelés: 8 / 10 pont.

Deku   2017. 10. 22.

Végtelenül elcsábított a film a sokoldalúságával és azzal, hogy erős tartalma volt. Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Megnézem még jó párszor ebben biztos vagyok.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon tetszett ez a film, igazán fordulatos, izgalmas. Akciódús, mozgalmas kémfilm. Angelina Jolie nagyon jól alakítja Salt ügynök szerepét, igazán hiteles. A film nagyon szórakoztató, mindenkinek ajánlom.

kevelin   2017. 10. 14.

Nem szeretem Angelina Jolie-t de ez egy nagyon jó film lett. Fordulatos, izgalmas, ajánlom mindenkinek

Megamovie   2016. 02. 16.

Halálos nyugalommal és a Férfias játékokkal ismertté vált rendező, Phillip Noyce A csontember után ismét Angelina Jolie-val dolgozott: Jolie a kőkemény CIA-ügynök és gyengéd feleség Evelyn Salt bőrébe bújt. Összességében én sokall jobb filmre számítottam ,nem adta át nekem a kémfilm feelinget.

A film legvégének helyszínt adó bunker terveit a Bonn melletti Ahrweilerben található német kormányzati bunker alapján készítették.

(SódóGA)

A New Yorki autós üldözéses jelenetnél egy rövid ideig feltűnik a háttérben annak a Silvercup Studios logója, ahol a film egy részét forgatták.

(SódóGA)

A filmet a Cover Up, illetve a Red Square kódnéven szállították a mozikba.