Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Salt ügynök (2010)

Salt

Filmelemző   2018. 04. 24.

Nekem bejött Phillipe Noyce filmje, rendezése és alapötlete. Ez a film nálam rögtön a Bourne franchise után jön a sok remek akciójelenet miatt és mert Angelina Jolie hihetően csinálja. (Bár Hollywoodnak le kéne már szoknia arról, hogy láthatóan kikím... több»

Deku   2017. 10. 22.

Végtelenül elcsábított a film a sokoldalúságával és azzal, hogy erős tartalma volt. Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Megnézem még jó párszor ebben biztos vagyok.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon tetszett ez a film, igazán fordulatos, izgalmas. Akciódús, mozgalmas kémfilm. Angelina Jolie nagyon jól alakítja Salt ügynök szerepét, igazán hiteles. A film nagyon szórakoztató, mindenkinek ajánlom.

kevelin   2017. 10. 14.

Nem szeretem Angelina Jolie-t de ez egy nagyon jó film lett. Fordulatos, izgalmas, ajánlom mindenkinek

Megamovie   2016. 02. 16.

Halálos nyugalommal és a Férfias játékokkal ismertté vált rendező, Phillip Noyce A csontember után ismét Angelina Jolie-val dolgozott: Jolie a kőkemény CIA-ügynök és gyengéd feleség Evelyn Salt bőrébe bújt. Összességében én sokall jobb filmre számítottam ,nem adta át nekem a kémfilm feelinget.

london2012   2015. 07. 23.

Kifejezetten jóra sikerült filmről van szó nekem nagyon tetszett kiváló rendezés jó történek más nem is kell egy jó filmhez. Érdemes megnézni mindenképp.

Ervinke86   2015. 02. 04.

Az alaptörténet jó, a film fordulatos, a színészekkel sem volna gondom, de az egészben egy dologgal nem értek egyet alapvetően egy problémám van: jobb lenne, ha férfi játszotta volna a főszerepet, akkor erősebb filmet kapunk.

A film legvégének helyszínt adó bunker terveit a Bonn melletti Ahrweilerben található német kormányzati bunker alapján készítették.

(SódóGA)

A New Yorki autós üldözéses jelenetnél egy rövid ideig feltűnik a háttérben annak a Silvercup Studios logója, ahol a film egy részét forgatták.

(SódóGA)

A filmet a Cover Up, illetve a Red Square kódnéven szállították a mozikba.

(SódóGA)

Angelina Jolie a legtöbb jelenetnél nem használt kaszkadőrt, és saját maga hajtotta végre a trükköket.

(SódóGA)

Az eredeti forgatókönyvben Salt férfi volt, és Tom Cruise alakította volna, ám visszalépése után Angelina Jolie kapta meg a szerepet.