A közellenség

A közellenség

Enemy of the State
Toncsi

Az ügyész, Robert Dean boldog házasságban él, neveli két gyermekét és tisztességesen végzi a munkáját. Ez nap azonban az Egyesült Államok hivatalos én nem hivatalos szervei is hajtóvadászatot indítanak ellene, a férfinek pedig nincs más választása, mint menekülni az életéért, miközben… Több

Rendező: Tony Scott
Író: David Marconi
Premier (HU): 1999.01.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.27 Ари Шандор

Kovács Vilmos kilépett...

...a zenéből. És nagyon jól tette... akár Mark Wahlberg a Marky Mark and the Funky Bunchból... Végig jó, fenntartja az érdeklődést, jól összerakott film. Akkor még tudtak jó akciófilmeket csinálni, ahol sztori is van, nemcsak CGI.

2016.06.22 Thibo84

Smith és Hackman egy pörgős akciófilmben.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jól összerakott történet az első perctől az utolsóig leköti a nézőt. Nincs túl bonyolítva, új műfajt teremtett a maga nemében abban az időben.

Gene Hackman és Will Smith nagyon jól dolgoznak ebben az akcióthrillerben.Pörgős,izgalmas,és jól összerakott szuper történet.Leköti az embert,mert itt is bemutatkozik a HATALOM,és a lényege,ha útban vagy,bárhogy hívjanak,elintézünk. Will Smith fricskát ad a hatalomnak,és hitelesen,mert én elhittem.

2016.09.21 hsanya182

Hatalmasan jól összetett film készült 1998-ban. Nagyon részletes és eseménydús történet a film elejétől kezdve magával sodort egészen a film végéig. Nincs holtidő, unalmas részlet amivel húznák az időt, folyamtatosan csepegteti az információt, és mel... Több

250,6 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

Will Smith a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Az átlagos jelenet hosszúság 2,4 másodperc.Szerző: VFTS

Daniel Leon Zavitz által használt számítógép egy SUN Microsystems Ultra10.Szerző: VFTS