A közellenség

Enemy of the State

2023.12.27 Ари Шандор

Kovács Vilmos kilépett...

...a zenéből. És nagyon jól tette... akár Mark Wahlberg a Marky Mark and the Funky Bunchból... Végig jó, fenntartja az érdeklődést, jól összerakott film. Akkor még tudtak jó akciófilmeket csinálni, ahol sztori is van, nemcsak CGI.

2016.06.22 Thibo84

Smith és Hackman egy pörgős akciófilmben.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jól összerakott történet az első perctől az utolsóig leköti a nézőt. Nincs túl bonyolítva, új műfajt teremtett a maga nemében abban az időben.

Gene Hackman és Will Smith nagyon jól dolgoznak ebben az akcióthrillerben.Pörgős,izgalmas,és jól összerakott szuper történet.Leköti az embert,mert itt is bemutatkozik a HATALOM,és a lényege,ha útban vagy,bárhogy hívjanak,elintézünk. Will Smith fricskát ad a hatalomnak,és hitelesen,mert én elhittem.

2016.09.21 hsanya182

Hatalmasan jól összetett film készült 1998-ban. Nagyon részletes és eseménydús történet a film elejétől kezdve magával sodort egészen a film végéig. Nincs holtidő, unalmas részlet amivel húznák az időt, folyamtatosan csepegteti az információt, és mel... Több

2018.09.03 dailyfilmsan

Egyszer megnézhetős akció film semmi komoly sajnos. Ha teheted ne szinkronosan nézd meg mert nagyon rosszul sikeredett. Maga a szereplők sem találták a helyüket énszerintem. Will lehetett volna kicsit komolyabb is. Valamint a zene és a hanghatások egy idő után idegesítettek. Én kissé visszafogottabb módon kezeltem volna.

2022.06.22 harnas1207

Érzésem szerint túl lett nyújtva a sztori és a vége már nagyon elbagatellizált lett. A lezárás egyszerűen röhejes.

2022.08.15 Lóri Ádámcsik

Jó volt

Egy laza esti akciófilm a 90-es évek jó rendezéseiből. Jó képi világ és feszes cselekményszál.

2019.04.21 MidoD7

A sztori és látvány valami elbűvölően csodálatos volt benne. Szerintem ennél jobban sikerült filmet nem sokat láttam, mint ez. Tele van akcióval, izgalommal és feszültségkeltéssel.

2019.01.28 Bizsu82

Pörgős, akcióban dús film, amiben nincs megállás. Ismert, jól alakító színészek vannak benne. Látványos és végig lekötötte a figyelmemet. Érdemes megnézni!

2016.07.01 veress75

Egy kiváló, inteligens, jól kidolgozott thriller. A színészek jól játsszák a karakterüket, és a dráma sem zavar be az akcióba, végig izgalmas volt. A befejezést is jól kitalálták.

2021.07.19 Gauss

Egy tökéletes akció-thriller a 90-es évekből. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017.01.24 Enjoy

Időtálló, klasszikus film profi szereplőkkel. Jól felépített, végig izgalmas történet. Cselekményes, akcióban dús film, ami végig pörög. Jól alakítja a főszereplő a karaktert.

2016.10.20 kernernoemi

Ennyi idő elteltével, ma is simán helytáll a film,a mai krimik és thrillerek, akciók közt. Jók a szereplők benne és sok fordulattal bír. Érdekes film, jó sztorival, és folyamatosan kibontakozó cselekménye igazán tetszett.