A közellenség

Enemy of the State

2019.01.08 urbanistaa

Véleményem szerint Will Smith és Gene Hackman legjobb közös filmje, ahol a jobbnál jobb akciók halmozódnak, a feszültség végig érezhető, a cselekmény kiszámíthatatlan.

2015.12.05 Toncsi

A közellenség a 90-es évek egyik legjobb thrillere volt, remek szereposztása és kiváló története emelte magasan az átlag fölé. Tony Scott remekül teremtette meg a film atmoszféráját, így úgy telt el a több mint két órás játékidő, hogy egy pillanatra sem kellett az órámra néznem. Én ezzel mérem a filmek értékét.

2015.06.09 Gríz

Ebben a moziban aztán volt adrenalin bőven, egy igazi high-tech thriller, ami az elején beszippant, és aztán nem enged el. Aki nem látta, sürgősen pótolja!

2014.11.05 SuperBoi

Imádtam ezt a filmet a brutálisan jó forgatókönyve és a szereposztása miatt. Minden thriller rajongónak csak ajánlani tudom, ebben nem fog csalódni.Tony Scott és Jerry Bruckheimer nem árulnak zsákbamacskát.

2017.01.04 vesztingerkitti

Lisa Bonet, Gene Hackman és Will Smith legjobb filmje amit közösen forgattak. Nagyszerű jelenetek és pörgős akcióval teli vígjáték, tetszett a karakterek játéka és a befejezés is kiváló! Tartogat meglepetéseket és kiszámíthatatlan a történet!

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Durva , kemény film, ami ma is megállja a helyét. Időtálló klasszikus thriller hiteles színészi alakítással. Kemény, agyalós dráma, ami lelkileg is megfogja a nézőt.

2021.07.27 sikitozeller

Pörgős a film, mert Will Smith egy enyhén retardált főhős, akinek bár diplomája van, mégsem fogja fel néha, mit mondanak neki. Ne telefonálj, aztán viszket az agya, és telefonál. Ki a szobából, jaj, de hol a macska... Ez nem túl eredeti az írótól, se... Több

2018.10.21 Amanda

Nagyon jó film, kiváló színészi alakításokkal.