A csaj nem jár egyedül

She's All That

2023.10.31 JRD

Pygmalion. My Fair Lady. A csaj nem jár egyedül. Ugyanazon történet több feldolgozása. Lord Bernard Shaw Pygmalion-darabja egyébként remekmű, ahogyan az 1964-ben készült My Fair Lady is. Az 1999-es feldolgozásban a történetet zanzásították, és tinikn... Több

Hát igen,ha Freddie Prinze Jr.-t meglátom,feláll a szőr a karomon.A nők bálványa volt,de a szinészi véna nála nulla.Az állandóan kikerekedett szeme,és bárgyú mosolya számomra idegesítő. A film sem egy nagy pukkanás.Aranyos,bájos,de olyan semmilyen.

2020.10.27 elekm90

Egy tucat(romantikus)komédia, tipikus 90-es évek feelingje van a filmnek, akkoriban nagyon sok hasonló készült. Egyszer meg lehet nézni, egyaránt vannak benne aranyos és gáz jelenetek, Freddie Prinze Jr. alakítását viszont fájt nézni.

2021.10.21 Ildikó Bacskai

Ez a film nem egy filmművészeti remekmű, de nem is ezért érdemes nekiülni, hanem azért, mert az Y generáció kultikus tinifilmje, az akkori szalagavatós táncok ihletője és a Bravo magazinok anyag forrása. :D Minden lány Freddie Pr. Juniorba volt szere... Több

2020.10.04 indingo

Én bírtam Freddie Prinze Jr.-t. A film eléggé kiszámítható, de akkor amikor futott jónak számított. Olyan tipikus amerikai film meg bolondítva egy kis rút kiskacsa storyval.

2021.08.05 HE7EDIK

A 90-es évek végén, 2000-es évek elején egymást követték a jobb és rosszabb tini vígjátékok, ez egyértelműen az előbbi kategóriába esik. Prince Jr. és Paul Walker párosa remek, de a női felhozatalra sem lehet panasz. Egy szórakoztató nosztalgia az egész, hogy milyen jó és gondtalan is volt fiatalnak lenni.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kedvenc tinifilmem. Igazán érzelmes ahogy a normális, nem népszerű okos lány belecsöppen az iskolai élet középpontjába és végül a szerelem is rátalál. A táncjelenetek pedig kifejezetten tetszettek.

2023.10.31 Di Canio

Valamitől ez kultikus tinifilm lett, pedig nem egy nagy szám. Rengeteg ilyen típusú film van, főiskola, egyetem stb. Szórakoztató, az tény, ha megnézted, nézd meg utána a Már megint egy dilis amcsi filmet, ennek a paródiája.

2020.02.21 Spidey

Aranyos tinifilm jó zenékkel. Kifejezetten tetszettek a táncjelenetek és benne a remek a színészi társaság és Paul Walker Igazi meglepetés volt amikor megláttam hogy ő is szerepel benne. Érdekes romantikus végkifejlet, nagyon örültem hogy végül a két főszereplő egymásra találtak.

2019.02.05 Norbert93

Végre egy tinifilm, ami nem az Amerikai Pite és mégis nagyon jó. Még évtizedek után is filmek százai építkeznek a stílusára.

2018.01.31 diumiu

Tini film kategóriában ez a fim azt gondolom teljesen megállja a helyét, tini korszakom egyik kedvence. Annak idején ha Freddie Prinze Jr. feltűnt egy ilyen jellegű filmben az siker volt. A történet, a zenék nagyon jók voltak, kikapcsolódásnak tökéletes.

2016.04.30 Leoni

Az egyik legjobb tini vígjáték, klasszikussá vált mondásokkal, és olyan kifigurázható jelenetekkel, mint amikor a csúnya lányból fél óra alatt szépség lesz. De ettől még akkoriban ez volt és maradt is az egyik kedvencem, a jó zenék és emlékezetessé teszik a filmet.

2016.12.31 cinderella

Nagyon tini film, régebben jobban tetszett, de felnőtt fejjel már nem annyira szimpatikus. Igazából nagy probléma nincsen vele, a színészek jók, a történettel sincsen baj, de úgy néz ki kinőttem már belőle. Egyszer nézhető kategória.

2016.08.29 GaraiV

Tetszik a filmben hogy nem az a sablonos vígjáték, hanem nagyon jó és ötletetes a sztorija is. Végig fenntartja a figyelmet és leköti a nézőt, a humora is jó és a szereplők is