A csúf igazság

The Ugly Truth

2015.04.23 mimi

Nem szeretem a romantikus filmeket, de a Csúf Igazság egész jóra sikeredett . Főként az első 45 perc volt szórakoztató, utána kissé ellaposodott és sajnos sablonossá vált. Gerard Butlert én nagyon birom, nem egy színész óriás, de vannak jó szerepei.

2017.06.19 VK

Annak ellenére hogy egysablonos amerikai vígjáték nekem tetszett. Kellemes kikapcsolódást nyújtó, laza, humoros, ugyanakkor érzelmes film, aminek van egy pici mondanivalója is.

2015.03.18 pindurcat

Egész jóra sikeredett, könnyed, humoros film. Gerard Butler nagyon hitelesen és jól alakítja a pofátlan műsorvezetőt. Egyszernézős film, de örülök, hogy láttam!

2015.10.31 katalin19

A csúf igazság a címe is elárulja, hogy miről szól. Jók benne a dumák. Tanulságos, hogy mennyire ért a hapsi a nőkhöz. Ami a legnagyobb poén az életben is így van. A kedvenceim közé tartozik szintén.

2015.03.25 kocoska20

Átlagos, könnyed mozifilm, amit pár napra rá el is felejtesz. A karakterek jópofák, az alapötlet lehetne egyedibb.

2015.11.04 Katalin21

Ez a film pöpecül mindent elárul nőkről férfiakról, ez pont így van. Keményen od mondanak benne mindent. Az amerika stílus is felmerül benne. A humorok meg ****-sak benne.

2017.07.16 kadvan95

Mindenről őszintén. Bár ez a "nyíltság" is megkérdőjelezhető. A kiábrándultság, a csalódás hova is vezet... Ez egy tipikus csöpögős romantikus film. Viszont érdekesek a karakterek a párbeszédek és akadnak jó jelenetek.

2019.01.13 Let it happen

Igazából nekem nagyon tetszett! A színészek zseniálisak, én legalábbis imádom őket! És remekül alakítják a karaktereket! A sztori igazán vicces! A két főszereplő állandó harcban áll egymással, ami humoros helyzeteket szül! Kiszámítható a vége, de mégis olyan kis aranyos!

2015.03.31 Mariann92

Nekem nagyon tetszett ez a film. Többször is meg lehet nézni, habár már tudtam, mi lesz benne. Jó kis film, ismerőseim is szeretik. De vajon igaz-e, amit benne állítanak?

2017.08.13 Doriss

Imádtam! Vicces, romantikus, szerethető karakterekkel, jó alapsztorival, és befejezéssel. A két színész teljesen összeillik a filmben, ami szerintem eléggé fontos, mert rengeteg filmben egyszerűen elképzelhetetlen egymás mellett a férfi és a nő.

2015.01.27 S.Nikolett

Nekem nagyon tetszett, és tényleg látom azt, hogy van igazság abba, amit elmondanak a filmben, van mondanivalója és jól át is tudja adni, de persze mint minden film, a happy end kötelező. Tetszett, szívesen nézem a filmet, és szerintem a két főszereplő is nagyon jól alakítja a szerepet!

2015.08.01 jazzy

Teljesen átlagos romantikus vígjáték. Akinek soha nem lesz elege ebből, az nézze meg, de akit egy kicsit is zavar, hogy már azelőtt tudja, mi lesz a vége, hogy elülne nézni a filmet, az lehet, hogy nem fogja annyira élvezni.

2015.02.12 eni20121004

Könnyed kis mozi, humorból is kijut, és a téma is érdekesnek bizonyult a tucat kis romantikus vígjátékhoz képest. Kellemes kikapcsolódást nyújt.

2015.02.09 dombia94

Igaz hogy sablonos egy film, ennek ellenére mégis nagyon jól sikerült film szerintem nagyon jó poénokkal!