A csúf igazság

The Ugly Truth

2024.04.12 Tomipapi

Ez egy kis limonádéfilm, tele polgárpukkasztó szövegekkel. Van, aki vevő rá. Talán egy ilyen filmben el is megy, hiszen erről szól.

2021.11.28 Klauka89

Butlert szeretem vagányan, rosszfiúsan és romantikusan is. Ebben a filmben nagyon jól együttműködtek Heigllel, akivel már kezdetben, a megismerkedésükkor is annyira érezni lehetett az ambivalens érzelmeket. A végén a liftes jelenetnél valóban tökélet... Több

2019.07.29 Ms. Akárki

Egyik kedvenc romantikus filmem. Gerard Butler és Katherine Heigl között istenien működik a kémia a vásznon. Jópofa ahogy a nagymenő szerelemdoki segíteni akar a csajnak, hogy összejöjjön az álompasijával. Persze a tipikus amerikai romantikus filmek ... Több

2019.07.11 indingo

Egy kis szórakozásra vágysz nézd meg nyugodtan még ha néhol hozza a sablonos sémákat, de hát pont ezt szeretjük az ilyen romantikus filmekben, sőt el is várjuk tőle és én úgy vagyok vele ha kedvelem a benne szereplő színészeket még többször is meg tudom nézni.

2017.06.06 Szilonka

Örültem, hogy olyan filmet találtam a hétvégén, amit még nem láttam. Kiszámítható történet, de volt benn egy-két mulatságos jelenet. Butler karaktere egy paraszt.

2018.04.26 Filmelemző

Bugyuta kis vígjáték, amit Katherine Heigl és Gerard Butler emelnek valamicskével a közepes fölé. Maga a forgatókönyv elcsépelt kliséhalmaz volna nélkülük és Robert Luketic rendezése sem túl nagy truváj. A két színésszel azonban akadnak jó jelenetek ... Több

2021.11.29 Recensor

Szórakoztató bunkóság

Gerard Butler alakítása egyszerre szórakoztató és bunkó, a jó és az alpári közt egyensúlyozva ennél a filmnél. Ha akarjuk, elmegy a léc felett, ha akarjuk, nem. Katherine Heigl is volt már jobb, de itt megmutathatta szexi oldalát is, ezernyi cuccban (melyek mindegyike jól áll neki). Értékelésem közepes: 50-55% csupán.

2017.07.29 Lonka

Semmi különös nem volt a filmben. Kicsit szerencsétlenkedtek, olykor béna párbeszédek voltak benne és különösebben humoros sem volt.

2017.10.21 kevelin

A csávó egy ősbunkó. A színésznő (Heigl) viszint az egyik kedvencem és most is tetszett. Átlagos sztori kiszámítható a vége de egyszer jól esett megnézni

2019.01.20 szabomarc

Nekem nagyon tetszett a film, a női-férfi ellentétek sok helyen jól kijönnek benne, amit jó humorforrásként kezelnek. Ez tetszett benne, maga a sztori viszont nem volt nagy cucc, de jó film lett, sokat nevettem.

2018.03.28 NFG

Nem mondom, hogy kiemelkedik a többi romantikus vígjáték közül, de élvezhető volt! A két főszereplő teljesen különböző nézőpontjából adódó nézeteltérések miatt volt főleg humoros a film!

2017.12.30 authorgirlll

Egy újabb Katherine Heigl film amiben persze megkapja a pasit. Persze itt is vannak kitérők de az útjuk mindig a másikhoz vezet vissza. A film jó annak ellenére hogy nagyon klisés.

2015.02.02 Vitya

sablonos amerikai romantikus vígjáték. nem nagy sztori egyszer nézhető, meglehetősen tucat film. közepesnek mondható.

2017.03.09 Hedy0809

A két főszereplőt más filmjeiért is szeretem, de együtt is jól működnek. A történet olyan, mint bármelyik romantikus vígjátéknál, de attól még egyáltalán nem unalmas. Vicces, szórakoztató, érdemes megnézni. :)