A doboz

The Box

2019.12.09 Ms. Akárki

Érdekes alaptézis de sajnos ez az egyetlen pozitívuma a filmnek, meg persze a főszereplő pár. Rendkívül unalmas és vontatottá válik a film a felénél kb. Olyan mintha elkezdene kifogyni a történetből. Max egyszernézős így sajnos. James Marsden remek választás volt.

2019.04.05 indingo

Ez megint egy semmi értelme történet, nevezhetnénk nyitott filmnek, mivel sok kérdésre nincs válasz, és aki hajlandó befogadni ezt a történetet, annak elég nyitottnak kell lennie.

2018.03.03 kevelin

Diaz az egyik kedvenc színésznőm ezért is néztem meg ezt a filmet, de nem kellett volna. unalmas, kiszámítható, közepesnek sem mondható "thriller". nem is emlékszem már mi volt a sztori pedig nagy thlirrel rajongó vagyok

2019.03.02 Owotonor

Ha még nem láttad a rendező első másik filmjét a Donnie Darkot azt nézd meg először, ha az tetszett ez is fog már csak a hangulata, rendezői stílusa is olyan mint a Donnie-nak, ugyanolyan elvont ez fogott meg benne, ezt is odarakta részemről Richard Kelly.

2018.07.31 Megamovie

Egész jó kis hangulatos misztikus film, a közepe felé már eléggé untam, de gondoltam végig nézem hátha lesz valami feloldása ennek az egész rejtélynek. De nem volt és ez volt a legnagyobb bajom vele, hogy nem is nagyon sejtet semmit csak otthagyta ké... Több

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon szeretem Cameron Diazt, aki itt is bebizonyította, hogy remek színésznő. A jelenetek jók, a film sztorija nagyon elgondolkodtató, de a vonalvezetés számomra néha logikátlan és szétesett ezért én 5/4 pontot adnék ennek a filmnek.Jó film nekem tetszett.

2015.06.19 kovi23

Az alap történet érdekes lett volna, de a felétől kezdve a film szinte nézhetetlen. Nem értem, hogy miről akart szólni. Pláne azt az átjárós izét nem vágtam, amikor a pasi egy kocka vízben lebegett. Kik voltak azok a zombik a könyvtárban? Meg a babyszitter aki behülyült? Zagyvaság volt az egész. Senkinek nem ajánlom.

2015.03.27 Aranyhal

A sztori valóban ötletes és érdekes, de maga a film nem ragadott meg annyira. Volt hogy unatkoztam rajta. Az előzetes és a leírás alapján jobbra számítottam.

2015.11.12 Adell89

A film eleje feszültségkeltő,érdekes,szokatlan és izgalmas majd a misztikus résztől áttekinthetetlen,értelmetlen és főleg kegyetlen.Semmire nincs magyarázat,szörnyű,nem tetszett!

2016.08.24 Emma109

Az ötlet alapjáraton tetszett, de a megvalóstásban még voltak hiányosságok.

2015.03.18 pindurcat

Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Izgalmas thrillerként indult a történet, de a második fele ellaposodik, átment sci-fi-be, és oda nem illő elemeket hoz be.

2015.06.17 nikiszalanics

Nekem nagyon tetszett a film. Érdekes, többször nézős mozi. Feszült, nem pörgős thriller, jó színészi alakításokkal, hangulatos zenével. A látvány is egész jó, úgyhogy szerintem Érdemes megnézni, nem is egyszer hogy az ember felfogja a mondanivalóját... Több

2015.11.15 Regi82

A bemutató alapján egy izgalmas filmre számítottam,de sajnos nem az lett. A film felénél már teljesen unalmas és nézhetetlen. Ahhoz,hogy egyáltalán értsem ezt a filmet meg kéne nézni többször is,de mivel csak időpocsékolás lenne erre biztos nem kerül sor. Nem tetszett.

2015.06.01 *tünde

A történet erőltetett és unalmas volt. Meg nyomják a gombot, nem nyomják meg a gombot... Nem nyerte el a tetszésem, jobbat vártam volna..