The Expendables - A feláldozhatók 2.

The Expendables 2

2015.06.20 neeta92

A második rész is lett olyan jó bőven mint az első. A színészekkel semmi gond nem volt pont azt adták amit elvárhattunk tőlük. Rosszat semmiképp nem tudok rá mondani mert akkor csak kötekednék. Szerintem látványos akciódús és pörgős volt.

2015.03.24 szafffy

Az akció, a komédia és a sci-fi nagyszerű egyvelege. Felejthetetlen karakterek, izgalmas sztori.

2015.10.31 katalin19

A legjobb szereplők itt is meg maradtak. Küldetés szintén teljesítve. Az a fantázia világ, ami tükröződik, irigylésre méltó. EZ az a film amihez kifejezetten illik a vígjáték műfaj az akcióhoz. Ami meglepő. hogy minden a határig megy,nincs el túlozva a cselekmény.

2016.09.19 Vviktor

Annak ellenére hogy nem vagyok oda az akciófilmekért ez bejött, mert nagyon pörgős, végig izgalmas a cselekménye, és nagyon ütősek, profik a szereplők.

2015.06.23 Newyqrk

:D legtöbben ócsárolják de szerintem érdekes és vicces látni a régi kevenceimet hogy még mindig azok akiknek megismertük őket. Vagyis akarnak azok lenni. Több kevesebb sikerrel. Számomra lenyőgöző hogy valaki ilyen korban is képes bele vetni magát egy ilyen munkába

2016.02.05 bviki

Ez a kedvencem a megjelent részek közül. Nagyon jó kis ötlet volt így összehozni őket. Nagyon jó poénok, filmes utalások. Öregen is jól nyomják a nagyok :D

2015.09.02 Barthy

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2015.10.29 domi1229

Nem okozott csalódást sőőt még talán jobb is mint az első része. Legalábbis sztoriban jobban tetszik valamivel jobban tetszenek a beszólások benne. De ezek a csodás színészek még dobtak a filmen. 5-ös csillag

2021.10.24 freeman

Király film.

2015.05.31 War Of Change

Ez a rész jobb volt, mint az 1., de valahogy még sem sikerült olyan jóra.

2016.03.21 ZiggityZag

Jó tudni, hogy az elaggott akcióhősöknek is lesz munkája mindig. Egész jó franchise-t lehet abból építeni, hogy önmaguk árnyékát játsszák el, és ezt be is merik vállalni. De ha őszinte akarok lenni, nem is vártam mást ettől filmtől, s mivel ez így van, nem is okoztak csalódást.

2015.02.04 Drein

Szerintem nagyon vicces film. Nem veszi túl komolyan magát és ezt szerintem a színészek is tudják. Az akció része is rendben volt szerintem bár eléggé kiszámítható volt. A poénok nagyon tetszettek benne, meg a rejtett utalások is. A színészek jól alakítottak.

2015.05.26 strelaur

Be kell vallanom, ezzel a filmmel egy álmon vált valóra. Az összes általam rajongott és kedvelt akciószínész egy filmben.(Abba már bele se merek gondolni, hogy így mennyi lehettett a film készítési költsége:)), de szerintem ez még az első résznél is... Több

2015.04.02 szabo0421

5 csillag. Nekem legalábbis nagyon tetszett, és lehet akinek nem annak azért mert nem érti a poénokat a filmben.