A fiók

The Jacket

2022.03.30 hemish

Erős közepes

Tegnap néztem meg. Szeretem az ilyen filmeket, de ebben a kategóriában már láttam jobbat, pl.: a 12 majom vagy a Forráskód. A 12 majom című filmet semmi nem überli nálam eddig, és a Forráskód is jó. Az Eric Bana/Rachel McAdams-féle történet (Az időutazó felesége) engem nagyon idegesített, de rájöttem, hogy inkább a színészt nem bírom, nem a sztorit. Adrian Brodyt nem sok filmben láttam eddig, nem az esetem ő sem... valahogy ő nem tudott megfogni. Keira Knightley-t nagyon kedvelem, bár itt néha úgy éreztem, túltolja kicsit, de az ő játéka határozottan tetszik, mindig is tetszett. Kris Kristofferson viszont nagyon jó ebben a filmben is, ahogy sok másban is. 1x nézős filmecske, sok agyalással nem jár, a kör körbeér.

2015.06.09 hsanya182

A fő események egy pszichiátriában játszódnak, bár sokszor-sokszor időző unalmas párbeszédekbe csapnak, a cselekmény sokszor áll, de egy érdekes elvont DRÁMAI alkotás lett a múlt és jelen játszadozásával miközben a pszichiátria hibáira is rávilágít. ... Több

Mivel hasonlót és jobbat is láttam már, sajnos csak két csillagra tudom értékelni. Vontatott és eseménytelen az egész, olyan se eleje, se vége. Nem tudom megszeretni az ilyen típusú filmeket.

2017.11.20 Bazzzsi

Bennem nem igazán állt össze a történet, pedig szeretem a kicsit elvont filmeket. Eléggé szaggatott volt és ez rontott a filmélményen. Kár érte, jobbra számítottam.

2015.06.10 macskulare

Az idősíkok keveredését kedvelők részére kötelező darab, a maga nemében kiemelkedő alkotás volt még a Forráskód c. film előtti időkben. Az időparadoxon elfogadásával bárki számára jó kis filmes csemegét szolgáltat az érzelmek tapintható megjelenítésé... Több

2018.03.03 kevelin

Nem tetszett. Tudtam, hogy nem lesz túl izgalmas, de ez már inkább unalmassá vált. A párbeszédek csak folytak és folytak de semmi mondanivalójuk nem akadt. Igazából nem is értem minek néztem meg.

2017.06.14 miklosvaridori

Meg sem lepődöm, hogy egy nem szokványos misztikus thrillert hozott össze ez a két nagyszerű színész, Adrien Brody és Keira Knightley. Érdemes megnézni!

2015.03.14 inemeth

Inkább dráma mint thriller. A főhős jó karakter, szeretem a filmjeit, de A fiókot inkább csak középkategóriásnak értékelném. Nem elég pörgős, nem elég izgalmas.

2016.10.22 kernernoemi

Adrian Brody második legjobb filmjének tartom, izgalmas, fordulatos és mély tartalmú. A film hangulata feszült, dramatikus és érdekfeszítő, nem unatkoztam rajta.

2017.02.18 tilino

Adrien Brody és Keira Knightley nevei hallatán felcsillant a szemem, és nagy elvárásaim voltak. De igazából csalódást okozott a film, pedig az alapötlet tényleg ütős. Kriminek szerintem gyenge, sci-finek pedig nem elég látványos.

2019.02.03 Doloresz89

Nagyon elvont film, de valamiért a mai napig emlékszem az egész történetre, pedig vagy 8 éve láttam. Ad valami pluszt, bár ez sokaknak szerintem értelmezhetetlen.

2018.01.24 Sheeny004

Nem tetszett. Vontatott a cselekményszál. 40 percet néztem belőle, ki kellett kapcsolni mert egy annyira semmitmondó, történésmentes film. Pedig azt hitem jó lesz.

2014.11.15 KingPin

Adrian Brody alakítása nagyon tetszett, az egyébként is remek színész remekül formálta meg karakterét. A film sztorija érdekes, kellőképpen misztikus és tele van belső utazásokkal, visszaemlékezésekkel és hallucinációkkal. Mindent latba véve mégis csak közepesnek mondanám ezt az alkotást.

2016.05.04 cvölf

Nehéz lenne meghatározni a film műfaját, de érdekes. A sci-fi, a misztikus és a thriller elemeit is megtalálhatjuk és van egy nem mellékes szerelmi szál is. A történet egyedi és izgalmas, de a megvalósítás hagy némi kívánnivalót maga után. Brody és K... Több