A Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2015.04.27 sullerb1022

Egy kiválóan és igényesen elkészített film, a képi világon túl a szereplők jellemfejlődése is remek munka. A színészi alakításokban sincs hiba, mégis valahogy erős hiányérzet maradt bennem...

2016.05.07 Garadi

Az egyik kedvenc filmem. Az egész olyan, mintha egy színházi elöadást néznénk, világklasszis színészekkel. A képi világa páratlan. Szó szerint, nincs még egy film, ami ilyen szép és ötletes helyszíneket és díszleteket alkalmazna. A történet nagyon jó... Több

2016.04.29 Hektor6

Wes Anderson stílusa nagyon megnyerő számomra, és remek világokat tud létrehozni. Vicces és érdekes karakterekkel van tele, ráadásul ezeket a karaktereket hatalmas színészek játsszák el. A Grand Budapest Hotel nagyon érdekes és vicces sztorit mesél el, egy fura, de bájos hangulatú világban, zseniális elemeket felhasználva.

2015.11.05 Katalin21

A Grand Budapest Hotel egy igazi remekmű. A zenék,a történet, a szíínészek nagyszerűek benne. Izgalmas, Nagyon el van találva az egész. Szép és igényes.

2015.03.24 piaf023

Nem vártam sok jót a filmtől és nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon tetszett, szórakoztató, regényes, szuper film.

2015.02.10 totli

Nagyon jó kis film, pozitívan csalódtam benne egy kellemeset, mert közel sem vártam ennyire szórakoztatónak. Anderson nagyon humoros, jópofa filmet rakott össze.

2017.10.25 Lester69

Elsőre nem tetszett annyira. Nem is értem így utólag, hisz mostanra az egyik kedvenc filmem lett. Remek a humora, csodálatos audiovizuális szempontból és mindenki talál benne legalább egy olyan színészt akit imád. A sztori egy percig sem ül le,végig 120%-on pörög. Wes Anderson korunk legjobb rendezője

2015.03.29 Elemer.K

Lehetett volna jobb is ebből. A történet maga közhelyes és kissé vontatott. A színészi játék a karakterek és a díszlet és jelmez az, ami jócskán megdobja a film színvonalát. ezekben a kategóriákban így helyénvalónak érzem az Oscar jelölést. Kosztümös... Több

2016.07.29 byebyepuppy

Wes Anderson legjobb filmje! Kiváló kamera és szimetria mint mindig! Szereposztás teljesen jó, (classic Wes Anderson "stáb") és a történet is helyén van nagyon is! Összeségében szerintem a top 10 filmekben lenne a helye!

2016.02.10 Krisztian

Nagyon kétkedően álltam neki ennek a filmnek, de végül nagyon kellemeset csalódtam. Aranyos, mulatságos kis film. Igazi családi film, vasárnap délutánra.

2016.01.26 Eszti

Szerintem ennek a filmnek meg van a varázsa azok számára akik kicsit idősebb korosztály és jobban át tudják érezni a régi idők stílusát és humorát.Nekem jó film volt.

2015.05.02 th13f89

Érdekes film, nem volt sok poén benne(nekem), de a történet maga végig lekötött, kíváncsi voltam a végére. Nagyon hangulatos és nagyon jó a képi világa. Abszurd, de jó.

2015.03.04 Lacroix

A film zenéje mai napig eszembe jut csendesebb pillanatokban. Ralph Fiennes remekel az egész filmben

2015.02.13 ChrisAdam

Nagyon egyedi, míg a Holdfény királyság nálam too much volt, túllőtt a célon, ez pont beletalált. Nagyon hangulatos, elképesztő vizualitásával könnyen megfogott, zeneisége habár nem olyan szerteágazó mint a Holdfényben, de nagyon erőteljesen passzol ... Több