A Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2023.12.15 Ahoj poplacsek

legújabb vélemény a nap véleménye

10/10 újranézve is zseniális

Minden képkockájában rejlik valami rendkívül szórakoztató, és jól tettem, hogy több év után újranéztem, mert elsőre képtelenség mindenre felfigyelni. Wes Anderson nagy kedvencem, és úgy érzem, itt beleadott mindent. Csodás mestermunka! A megszokott ... Teljes kritika

2020.10.30 csd

Wes Andersonhoz kevés

Bár Wes Anderson az egyik személyes kedvenc rendezőm, tőle aztán jöhet bármi, a Grand Budapest Hotelnél inkább kellemes emlékeim fűződnek ahhoz, amikor megnéztem a moziban, de mint film az Anderson életműben már kevésbé átütő. Valahol az utolsó között kullog, és csupán a Moonliht Kindomot előzi meg. Ha valaki még nem látott volna semmit ettől a rendezőtől, javaslom, ne ezzel kezdje.

2015.01.24 hp

Wes Anderson nagy zseni, az egyik kedvenc rendezőm, A Grand Budapest Hotel pedig egy igazi remekmű.

2015.02.18 erare

Ez a film szerintem zseniális! Színészei, azok magukra öltött filmbeli jellemei, a film humora, a zene, a történet banalitása, mégis különlegessége mind-mind együtt ad egy fenomenálisan szórakoztató produkciót.

2020.11.17 dailyfilmsan

A maga hangulatával és atmoszférájával, sajátos miliőjével bűvöl el a film. Egész jó és szórakoztató, a szereposztás is kiváló, mindegyik színész remekel. Számomra kellemes időtöltés volt megnézni ezt a filmet.

2017.02.06 ArpiHajdu és Réci

Wes Anderson egy nagyon különleges és egyedi rendező, ehhez kétség sem férhet. Van, akinek bejön a stílusa, van, akinek nem igazán, de az biztos, hogy nem lehet közömbösen hozzáállni. A látványvilág, a zene, a kamerakezelés, az első osztályú szereplő... Több

2017.07.18 Deku

Ralph Fiennes miatt vágtam bele a filmbe mert hát az ő neve számomra egyet jelent a tökéletes szórakozással. De itt sajnos nem ezt jelentette. A történet nem tetszett és más egyéb sem.

2019.08.05 MP170506

Különleges egy film. Az elején kicsit féltem, hogy mi fog ebből kisülni, de hirtelen valahogy magába szippantott. Remek történet, remek színészek és rendezés.

2016.09.16 puffancshercegnő

Rá kell érezni a film hangulatára, de utána teljesen magával ragad. Olyan szinten mutat be egy történetet, ahogyan a legtöbb film nem, és ezért egyedi. Végig nagyon szép volt a rendezés, élvezet volt nézni. A díszletek és kosztümök zseniálisak voltak

2015.01.26 hackerjulcsi

Jobban tetszett a rendezőtől az Amélie élete.. de ez sem volt rossz, nagyon jó beállítások voltak. Egyszer megnézhető.

2016.08.10 VFTS

A történet, a szereplők, a humor és a zene mind feledhetetlenné teszi a filmet.

2015.02.10 Zsceeeka

Nagyon szórakoztató, jól megírt forgatókönyv, szép képekkel és kiváló színészekkel.

2019.01.14 szabomarc

Nem hagyott bennem ez a film kifejezetten mély nyomott, amellett, hogy amúgy élvezhető volt és elment vele az idő, tehát a célomat elértem vele. Kifejezetten ajánlani azonban nem tudom.

2023.08.26 Ergit

Sokkal többet vártam ettől a filmtől. És ami még zavart, hogy a film nézése közben rossz érzésem támadt azzal, hogy egy ilyen szállodának a Budapest nevet adták, az bántó!