A Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2015.03.23 iaquino

Tetszett ez a Wes Andersonos világ, de ez a forgatókönyv szerint valami katasztrofálisan csapongó. Persze ez a stílus a rendező sajátja, de sokkal működőképesebb lett volna most ez a film egy erősebb kerettel. Amúgy a díszletek és a jelmezek szenzációsan hangulatosak.

2021.02.22 László Kakuk

Hát nem volt egy nagy katarzis, de voltak benne jó szövegek. Meg lehet egyszer nézni.

2015.01.27 marica

Igazi jó Wes Anderson film lenyűgöző képi világgal, kitűnő színészi játékokkal, nagyszerű történettel, a humor és érzelmesség Wes Andersontól megszokott megfelelő elegyével.

2015.03.11 Deni

Bár itt csupa pozitív kritikát olvasok,sok embernek nem tetszett a környezetemben.. Pedig sztem is zseniális..a karakterek,a vágások, hogy a jelenetek milyen aprólékosan ki vannak dolgozva.. NA meg ugye a színészek is zseniálisak!!:) Abszolút megérte... Több

2015.02.09 Bau1981

Ááá, nagyon élveztem. Az új Tabán Mozit ezzel a filmmel "szenteltem" fel. Emlékezetes darab marad. Wes Anderson nagyon érti a dolgát, nincs sok hozzá hasonló. Remek színészgárda, kiváló sztori, nálam: 10/8

2015.02.23 Toto Paradiso

Számomra az idei év meglepetése. Nálam a Whiplash nyert de azon nem lepődtem meg, mert a trailertől is izgalomba jöttem.Ellenben ezzel a filmmel. Ritkán ül egy karakterbe Ralph így szkeptikus voltam.Gondoltam ez a karaktere is egysíkú lesz. Aztán a f... Több

2015.02.09 dtrix

Nem volt rossz, de nem is találtam annyira lenyűgözőnek. Az azonban kijelenthető, hogy nem szokványos, kicsit újat nyújt a mai hiperszámítógépes filmek világában, a maga díszleteivel, effektjeivel, megoldásaival. Nem bánom, hogy megnéztem, de nálam inkább az egyszer nézős filmek közé tartozik. Összességében 7/10.

2015.01.25 Borka

Wes Anderson. És minden, ami vele jár. Ez a film egy kis csoda, amibe csak úgy belecsöppen az ember.

2015.01.25 simi09

Ez a film volt az év meglepetése. Azt hiszem ezt láttam 2014-ben először. Remekül van megcsinálva, minden percre egy élmény

2015.03.14 LionScot

Jó film volt, tetszett!! Voltak jelenetek melyeken jókat röhögte!! Viszont voltak jelenetek melyeken a szívem szorult el!! Ezt a filmet csak ajánlani tudom!!

2015.02.22 Tüneményes

Bár a cím félrevezető, de legalább majd lesz aki elgondolkodik hol is lehet Budapest. Ma este kiderül, hogy valóban annyit ér-e a szakma szemében is a film, mint amit a nézők megelőlegeztek neki, mert mindenhol népszerű volt. Nekem Ralph Fiennes alak... Több

2015.02.04 kriskaa

Gyönyörűen fotózott, valóban szépen megkomponált képek alapján felcsigázott várakozással ültem le megnézni ezt a filmet. Valami hihetetlen üresség és gagyi fogadott. Rettenetes csalódás volt. A történet kifejezetten ostoba, a jellemek üresek, a kivi... Több

2015.02.03 baloghadyka

Lehet akárki a rendező, vagy más szereplő a filmben, ha Tilda Swinton játsszik benne, akkor ezt látni kell. Persze a rendező egyedi stílusa és humora miatt is megéri megnézni. A filmnek semmi köze Budapesthez, ne tévesszen meg a cím. :)

2015.02.21 adelheid

Azért néztem meg, mert azt hittem van benne valamilyen magyar szál. Érdekes a történet, kicsit se füle, se farka érzésem volt. Érdekes a szereplő választás és a mondanivaló is, azért nem bántam meg a filmet.