A Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2022.08.16 Reitman

Jó, és jól tartja az andersonos stílust. Szerintem minden andersonos filmet érdemes egyszer megnézni. Minden filmje egy hasonló ritmus, stílus és esztétikum, más-más környezetben legyen az játszott film, animáció vagy más. De viszont pont azért nem tud annyira meglepő lenni amennyire jó lenne.

2016.04.22 Loborg

Nagyon vártam már előzetesen is, hogy kijöjjön és meg tudjam nézni, aztán a moziélmény sajnos elmaradt, otthon pótoltam. Nagyon vicces film , egy jó pár kacajt elejtettem a nézése közben , és a látvány sem utolsó, nagyon szép képek vannak benne.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Enyhén szürreális film. A látványvilág a helyszinek és a operatőri munka zseniállis volt. Néha remek poénok is vannak benne. Érdemes jó minőségben nézni

2015.05.11 hejnekem

A rendező személye garantálta, hogy ez egy különleges stílusú film lesz. Rendkívül szép látványvilága van, és elképesztő hangulata. Sok humoros rész van benne, de ha valaki kevésbé tudja értékelni Wes Anderson stílusát, akkor ezért sem lesz oda.

2016.06.24 Kirana80

Rendkívül illusztris, szórakoztató film.Imádtam az összes karakterét, jó értelemben vett elvontságát, minden szereplőjét, és jeligévé vált: " I'm afraid that's me darling" :-D kijelentését. Ralph Fiennes szívem csücske a színészek közül, de mindenki ... Több

2019.01.16 lauralaura

Wes Anderson legeslegjobb filmje. És ez nem csak olyan rohadt király mese volt, mint a többi filmje, azoknak a százszorosa. Százszorosan részletesebb, százszorosan szebb, százszorosan izgalmasabb, százszorosan királyabb volt!!

2015.05.03 Vitya

Zseniális alkotás remek színészi alakítással. Amellett hogy vicces, egy nagyon jól összerakott, igényesen kidolgozott film és nagyon jók benne a karakterek, látványilag sem utolsó.

2015.01.25 Mate

A Grand Budapest Hotel egy csodálatosan szórakoztató film, Wes Anderson eddigi legjobbja. Tele van káprázatos alakításokkal, párbeszédekkel, mindenkinek melegen ajánlom.

2015.07.26 one1970

A filmnek ugyanis semmi értelme, és jelentősége nem volt. Egyszerűen megcsinálták a Gyalog galoppot úgy, hogy abba a közegbe helyezték (II.Vh), amiért ugye általában önmagában is díjakat szokás adni és nyerni, illetve amikért lelkendezve tapsikolnak ... Több

2015.10.07 AE1205SB

Nagyon szépen és igényesen elkészített film, a képi világon túl a szereplők jellemfejlődése is remek munka. A színészi alakításokban sincs hiba, mégis valahogy erős hiányérzet maradt bennem.

2017.01.24 valery

Szerintem a Grand Budapest Hotelt moziban nem érdemes megnézni mert annyira nem sikerült jól , inkább átlagosnak mondható film. Az események sodródnak , kissé lapos unalmas a történet. Befejezése összecsapott.

2015.02.25 kovi23

Stílusos film, mivel az utolsó ajtókilincsig minden a helyén van és hozzájárul a rendező mindent átfogó elképzeléséhez. A történet mesélés jópofa, nagyon tetszett például, hogy néha annyira kamu felvételeket mutattak, mintha animációs film lenne (pl.... Több

2015.03.23 Adell89

Nekem ez a film tetszett. Egyáltalán nem szokványos. Tetszett a képi világa, a hangulata, a színészi játékok, a környezet, Rám napokig hatással volt. S ennyi azt hiszem elegendő is.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Maximálisan azt az élményt nyújtotta szémomra A Grand Budapest Hotel, amit elvártam tőle, egy élmény volt számomra ez a film. Izgalmas volt, abszurd és vicces. Imádtam a színvilágot, amely megjelenik benne.