A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

2017.09.30 koba1996

Gyenge lett, sajnos nagyon gyenge. A harmadik rész után már tudtam, hogy semmi olyan nem következhet, ami még magasabbra viszi a kultúra ezen gyöngyszemét, de ekkora esésre nem számítottam. Az elején a szökős jelenet nagyon jó lett, de ezt leszámítva semmi újat nem tudott adni.

2016.07.28 feketerigous

Eddigi legrosszabb része a Karib-tenger kalózainak. Nem tudom, de nekem olyan más volt ez a rész az előzőekhez képest. Persze a színészekkel meg vagyok elégedve és külön öröm, hogy Sam Claflin is szerepet kapott ebben a filmben! Ez nálam nagyon felhúzta ezt a filmet! :)

2016.12.12 film kedvelő

Gyenge lett az előzökhőz képest sokkal jobbra számít az ember ilyen előzmények után. Bár kétségtelen a táj az nagyon szép, így ez ad neki egy kis filinget. De ez nem kárpotólja a látvány hiányt és a poén hiányt.

2015.06.16 AESB

Ez a rész már gyengébbre sikerült, mint a többi, de szerintem így egy szórakoztató, kalandos, izgalmas film lett. A színészek nagyon jók. Jack Sparrow karaktere pedig egyszerűen zseniális és Johnny Deep kiválóan valósítja meg.

2015.05.12 Balu

Nos kinek hogy.Van aki azt mondja neki az előző részek jobban tetszettek.Nekem ezzel se volt semmi bajom.Depp itt is nagyon jól játssza a kalóz szerepet.Látványa rendben volt és szöveg is jól meg volt írva.Valamint nekem nekem nem hiányzott Will és Elizabeth nélkülük is jó lett ez a történet.

2015.11.30 laura2694

egy kérdés: ezmiez? már a címe sem maradt meg bennem, Szerintem rettentő gyenge, minden szempontból, Úgy érzem kár már ezt erőltetni. a csapat 95%a amúgyis lelépett. Felesleges volt elkészíteni :/

2017.10.13 Bogii

Kicsit már ilyen "eddig is sok pénzt hozott, akkor egy újabb résszel még több lehet" érzésem volt, de alapvetően nem volt rossz film, de az első kettőt meg sem közelíti.

2015.02.09 czardora

Ahogy egyre több része lett úgy vált egyre unalmasabbá. Nagyon erőltetik a folytatását. Az első két részét imádtam, ezen nőttem fel szinte. Mostanra elfogyott az ihlet, előre félek az új részétől.

2018.05.24 lengerildiko98

Jó.

2015.10.28 domi1229

Ez az első Karib tenger kalózai film ami eszméletlenül ellett rontva. A sztori lapos, de viszont a Szent Anna bosszúja nagyon tetszik Fekete szakállal együtt. Amikor kijön az 5 még jobban ellesz rontva mint ez 3-nál lehet meg kellett volna állni.

2016.03.15 varjú

Minden szempontból kritikán aluli a film. Egyedül Depp ér valamit, aki legalább kicsit próbál szórakoztató lenni, azonban Feketeszakáll karaktere egészen lehangoló. Az első óra még úgy-ahogy elment, de a második, a végeláthatatlan fogócskákkal a dzsungelben és a sötét barlangokban már dögunalom volt.

2015.07.12 quentin

Ez tipikusan az a film, amit megnézel, talán végig is szórakozod a laza két órát, aztán gyorsan elfelejtesz. Ez speciel igaz az összes Karib-tenger kalózai részre. Ami kiemelkedő és igazán varázslatos volt a filmben, hogy Hans Zimmer most sem fukarko... Több

2019.10.17 Anjah

Ez a rész lett a leggyengébb, unalmas volt a számomra. Alig bírtam végig nézni, túl sokat hagytak ki az előtte lévő rész után és ez még inkább elkeserített, hogy ennyit kellett várni és ekkora bukás lett.

2015.03.31 Lallerr33

Nem volt rossz a film, de nem tudom beazonosítani a történeteket cím alapján. Gondolom ez egyrészt a sokadik folytatásnak köszönhető, másrészt hogy nagyjából hasonlóak a sztorik, azonosak a szereplők. Johnny Depp hozta a formáját, a többiek viszont felejthető alakítást nyújtottak. Maradandó élmény híján:3.