Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)
A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

Orosz István  2017. 08. 03.

Ez a rész nagyon gyenge lett, unalmas, talán a végét lehet mondani jónak, de az előző három rész százszorta jobb. Maga a sztori sem egy nagy cucc, van benne egy két érdekes dolog, több pozitívumot sajnos nem tudok elmondani.

Deku  2017. 12. 10.

Hát én a számat húzni voltam csak képes itt, rettenetesen középszerű. Ez a film nem lett egy nagy alkotás, de itt most nem is éreztem ezt problémának. Érdekes lett mindenesetre.

VFTS  2016. 08. 10.

Ez volt az eddigi legrosszabb film a franchiseban. Remélem a következő jobb lesz.

NorbiP  2017. 03. 14.

Sajnálom, de ez nagyon gyenge lett, az eddigi részek sem voltak fantasztikusak, de ez alulmúlja őket. Nem tudom, hogy miért kell erőltetni a franchise-t, ha már nem jó.

Sem Rorrey  2017. 05. 22.

Sajnos nagyon hanyatlik a sorozat, remélem a következő jobb lesz, ráférne a franchisera.

Ian McShane, Anton Lesser, Roger Allam, és Deobia Oparei mind feltűnnek a Trónok Harca című sorozatban.

(NorbiP)

A Károly király 2 kegyencét alakító színészek (Anton Lesser, és Roger Allam) együtt feltűnnek az Endeavour című angol sorozatban.

(NorbiP)

Az első Karib-tenger film, amiben nincs egy legénység, amit valami természetfeletti erő szállt meg.