A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken (2011)

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

Orosz István   2017. 08. 03.

Ez a rész nagyon gyenge lett, unalmas, talán a végét lehet mondani jónak, de az előző három rész százszorta jobb. Maga a sztori sem egy nagy cucc, van benne egy két érdekes dolog, több pozitívumot sajnos nem tudok elmondani.

VFTS   2016. 08. 10.

Ez volt az eddigi legrosszabb film a franchiseban. Remélem a következő jobb lesz.

london2012   2015. 07. 22.

Johnny Depp hozza a formáját ebben a részben is, nélküle aligha lett volna ilyen sikeres a Karib-tenger kalózai. Mindenképpen érdemes megnézni bárki számára.

Rayman102   2016. 02. 16.

Minden részét láttam a trilógiának és mindegyik tetszett, de ez valahogy nekem nem jött be. Kétszer is láttam és nem tetszett. A pozitívum az hogy a humor megmaradt.

feketerigous   2016. 07. 28.

Eddigi legrosszabb része a Karib-tenger kalózainak. Nem tudom, de nekem olyan más volt ez a rész az előzőekhez képest. Persze a színészekkel meg vagyok elégedve és külön öröm, hogy Sam Claflin is szerepet kapott ebben a filmben! Ez nálam nagyon felhúzta ezt a filmet! :)

57 fő hal meg a film ideje alatt.

(Norbi )

Ian McShane, Anton Lesser, Roger Allam, és Deobia Oparei mind feltűnnek a Trónok Harca című sorozatban.

(NorbiP )

A Károly király 2 kegyencét alakító színészek (Anton Lesser, és Roger Allam) együtt feltűnnek az Endeavour című angol sorozatban.

(NorbiP )