Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Karib-tenger kalózai: Holtak kincse

(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)

Deku   2017. 07. 17.

Nálam eszméletlenül nagyot aratott ez a film. Ismét meg volt az a fajta humor amit elsőre is kaptunk. Újabb főgonoszunk is kedvelhető volt valamilyen szinten és átéreztük helyzetét.

Orosz István   2017. 08. 03.

Már sajnos nincs olyan jó, mint az első rész, de még mindig nagyon jónak és élvezhetőnek mondanám. Nagyon tetszik az új ellenség, és még a vége is meglepett.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Méltó folytatása az első résznek. Izgalmas a története sok érdekes jelentet volt benne és a látványa is egészen elképesztő, holott CGI az egész. Tetszett.

Gigi   2017. 01. 16.

Nem tudott sajnos lenyűgözni, többszöri nekifutásra néztem végig. Nem tudom, mi lehetett a probléma, de az a helyzet, hogy időnként rettenetesen untam már, csak vártam, hogy felpörögjön és beinduljon, de ez a várakozás hiábavaló volt.

VFTS   2016. 08. 10.

Ez egy jól sikerült folytatás. A történet kicsit gyengébb, mint az előző részben, de ennek ellenére élvezhető a film.

Keira Knightley

A filmben Keira Knightley póthajat visel, mert éppen rövid frizurája volt a Domino című film forgatása miatt.

(ArpiHajdu és Réci )

Tia Dalma szerepét eredetileg nem Naomie Harrisnek akarták adni a fiatal kora miatt, ám Denise Chamian casting direktor meggyőzte a rendezőt, hogy tökéletes jamaicai akcentusa miatt ő a legmegfelelőbb a szerepre.

(ArpiHajdu és Réci )

A Bolygó Hollandi legénységének több tagját Tim Burton tervei alapján készítették el.