A Karib-tenger kalózai: Holtak kincse (2006)

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Keira Knightley

MP170506   2020. 09. 17.

Egyszerűen kiváló ez a film! Nagyon jó a történet, jók a poénok, gyönyörű a látványvilága és kiválóak a karakterek, akiket remek színészek alakítanak.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 16.

Nagyon látványos élménydús lett a 3. rész, bár az 1. részt, ha nem is verte meg részemről, azért a 2-nél jobb lett véleményem szerint. Vannak benne jó jelenetek, van amikor lélegzetelállító "lehetetlen" de vicces dolgokat találtak ki a rendezők. Pár hibát és unalmas részt leszámítva egész jó kis rész lett.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Kissé tucatfilmes jellegű.Valljuk be a rengeteg CGI,millió effekt,hol marad a színjátszás maga??? Depp és Bloom nem rossz melósok,de ők sem tudnak minden tucatfilmet felpörgetni.

Deku   2017. 07. 17.

Nálam eszméletlenül nagyot aratott ez a film. Ismét meg volt az a fajta humor amit elsőre is kaptunk. Újabb főgonoszunk is kedvelhető volt valamilyen szinten és átéreztük helyzetét.

Orosz István   2017. 08. 03.

Már sajnos nincs olyan jó, mint az első rész, de még mindig nagyon jónak és élvezhetőnek mondanám. Nagyon tetszik az új ellenség, és még a vége is meglepett.

dailyfilmsan   2018. 09. 19.

Egyértelmű hogy ez a film a legjobb értékelést érdemli. Remek kompozíciója ez a film a humornak miszticizmusnak a régi kalózéletnek és az érzelmeknek. Magát nem meghazudtolva tartja a régi , az első részből ismert vonalakhoz. A zene ismételten nagyon... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Látványos és akciódús kalózmese született ismét. Imádtam minden percét. Érdekes a történet és a színészek is tökéletesek. Jack karaktere talán ebben a részben a leg érzelmesebb, sebezhetőbb és ezt tökéletesen viszi vászonra Johnny Depp. Az animáció és a zenék is isteniek.

A film összbevétele 1 066 179 725 dollár volt (imdb.com).

A filmben Keira Knightley póthajat visel, mert éppen rövid frizurája volt a Domino című film forgatása miatt.

Tia Dalma szerepét eredetileg nem Naomie Harrisnek akarták adni a fiatal kora miatt, ám Denise Chamian casting direktor meggyőzte a rendezőt, hogy tökéletes jamaicai akcentusa miatt ő a legmegfelelőbb a szerepre.

A Bolygó Hollandi legénységének több tagját Tim Burton tervei alapján készítették el.

Az "Egész nap tudom csinálni" sor, miközben Will Turner fejjel lefelé lógva üti a kannibálokat, Orlando Bloom improvizációjából született.

Stellan Skarsgard sminkjének felvitele négy órát vett igénybe.