A Karib-tenger kalózai: Holtak kincse

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2023.09.23 Gamehun638

A film jó, de nem tudott túlnőni az előző részen. Tipik egyszer nézős mozifilm.

2018.05.16 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon látványos élménydús lett a 3. rész, bár az 1. részt, ha nem is verte meg részemről, azért a 2-nél jobb lett véleményem szerint. Vannak benne jó jelenetek, van amikor lélegzetelállító "lehetetlen" de vicces dolgokat találtak ki a rendezők. Pár hibát és unalmas részt leszámítva egész jó kis rész lett.

Kissé tucatfilmes jellegű.Valljuk be a rengeteg CGI,millió effekt,hol marad a színjátszás maga??? Depp és Bloom nem rossz melósok,de ők sem tudnak minden tucatfilmet felpörgetni.

2017.07.17 Deku

Nálam eszméletlenül nagyot aratott ez a film. Ismét meg volt az a fajta humor amit elsőre is kaptunk. Újabb főgonoszunk is kedvelhető volt valamilyen szinten és átéreztük helyzetét.

2017.08.03 Orosz István

Már sajnos nincs olyan jó, mint az első rész, de még mindig nagyon jónak és élvezhetőnek mondanám. Nagyon tetszik az új ellenség, és még a vége is meglepett.

2018.09.19 dailyfilmsan

Egyértelmű hogy ez a film a legjobb értékelést érdemli. Remek kompozíciója ez a film a humornak miszticizmusnak a régi kalózéletnek és az érzelmeknek. Magát nem meghazudtolva tartja a régi , az első részből ismert vonalakhoz. A zene ismételten nagyon... Több

2020.09.17 MP170506

Egyszerűen kiváló ez a film! Nagyon jó a történet, jók a poénok, gyönyörű a látványvilága és kiválóak a karakterek, akiket remek színészek alakítanak.

2019.05.31 Ms. Akárki

Látványos és akciódús kalózmese született ismét. Imádtam minden percét. Érdekes a történet és a színészek is tökéletesek. Jack karaktere talán ebben a részben a leg érzelmesebb, sebezhetőbb és ezt tökéletesen viszi vászonra Johnny Depp. Az animáció és a zenék is isteniek.

2019.05.05 Norbert93

A legnagyobb családi kalandfilm az első résszel egyetemben. Kicsit zavaró, hogy Depp kicsit kezdte túltolni a szerepet, illetve van egy két fizika törvényét kukába vágó jelenet is (Jack zuhanása a függőhidakon keresztül, a malomkerekes kardpárbaj), ... Több

2017.10.20 Bazzzsi

Méltó folytatása az első résznek. Izgalmas a története sok érdekes jelentet volt benne és a látványa is egészen elképesztő, holott CGI az egész. Tetszett.

2017.06.05 rainman

A zseniális első rész után hatalmasok voltak az elvárások, amelyeknek csak részben tudott megfelelni a film. Számomra egyértelmű csalódás. Ugyanazok a karakterek, ugyanazok a színészek, mégis jóval laposabb alakítások. Szétszabdalt, akadozó – időnkén... Több

2019.04.12 MidoD7

Minden nagyon a helyén volt. Kiváló színészi játék, a látványvilágról meg nem is beszélve, ami egyszerűen lélegzetelállító. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta.

2018.08.23 kevelin

mint minden karib tenger kalózai film ez is nagyon tetszett. Johnny Depp zsneiálisat alakít megint nagyon jól eltalált sztori lett és hiába 5nél járunk már, nem lehet megunni

2017.01.16 Gigi

Nem tudott sajnos lenyűgözni, többszöri nekifutásra néztem végig. Nem tudom, mi lehetett a probléma, de az a helyzet, hogy időnként rettenetesen untam már, csak vártam, hogy felpörögjön és beinduljon, de ez a várakozás hiábavaló volt.