A Karib-tenger kalózai: Holtak kincse

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2016.08.10 VFTS

Ez egy jól sikerült folytatás. A történet kicsit gyengébb, mint az előző részben, de ennek ellenére élvezhető a film.

2018.02.19 SzFa

Egyedi, izgalmas és rendkívül vicces. Jonny Depp a sztár benne hihetetlenül jól alakítja a lázadó kalóz szerepét. Fantasztikus egy film, csak ajánlani tudom.

2019.02.16 szabomarc

Szerintem a Karib-tenger kalózai széria legjobb része lett ez, engem ez kötött le a leginkább. Ajánlom mindenkinek, aki alapvetően szerette az elsőt, ez jobban fog neki is tetszeni szerintem.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

J. Depp pokoljárásának újabb fejezete. Gagyi, giccs, ripacskodás minden egyes pillanata a filmnek, amivel semmi baj nem lenne, ha mesefilmnek készülne, mert a 6-10 évesek zabálják. Szerintem életem legrosszabb filmélményei köthetők a karibi kalózhoz és ez a film is tökéletesen beleillik ebbe a sorba.

2017.06.16 Sem Rorrey

Szerintem méltó folytatása az első résznek, minden tekintetben. Az első filmnek megvolt az újdonsággal ható ereje, ez pedig tökéletesen folytatta, amit az első részben elkezdtek. A történet kissé gyengébb, inkább az érzelmi szálat domborították ki. Jó film.

2016.05.21 Vadgazda

Az első rész sokkal jobb volt, de ennek a sztorija és a kivitelezése sem marad el sokban. Egész jó volt a történet, sok váratlan fordulat van benne. Az animációból már többet kellett alkalmazni mnt az első részben, de az is jól sikerült. 10/8-as szerintem.

2017.05.29 Zoer8993

Valahogy engem ez a rész nem fogott meg hiába próbáltam be többször is, unalmasnak hatott. Egyszerűen nem volt olyan eredeti mint vártam tőle. Humorban nem volt rossz ismét de ennyi.

2015.10.06 AE1205SB

Imádom minden egyes részét! A történet izgalmas, kalandos, a humora nagyon jó, a látványvilága pedig fantasztikus. A karakterek nagyon jók és a színészek kiválóan formálják meg őket! Johnny Deep zseniális!

2016.06.23 postaslaszlo8

Számomra kissé gyenge és unalmas a film, de mindenképp megér egy nézést. Johnny Depp hozza a formáját csak kár, hogy manapság minden szerepébe belerakja Sparrowt.

2016.02.16 Rayman102

Ahogy az előző része ez is jól sikerült. Izgalmas és kalandos történet, szép látványvilág és jó színészi alakítások. Johnny Deep itt is hozza a formáját.

2017.10.01 Bibabac

Érdekes, izgalmas, de szerintem messze elmarad az elsőhöz képest. Túl nagy és bonyolult történetet akartak kitalálni, hogy valami újat mutassanak, de nem tudott magával ragadni úgy, mint az előző rész.

2017.09.30 koba1996

Szerintem tartotta az első színvonalát, sőt, egy még monumentálisabb sztori bontakozott ki, ami óriási dolog. Soha senkinek nem ajánlottam, hogy a második és harmadik részt ne egyben nézze meg, nem is fogom. Az egy nagy öt órás alkotás, és a filmtörténet egyik alapköve.

2016.07.28 feketerigous

Johnny Depp egyszerűen annyira zseniálisan játssza ezt a kalózfigurát, hogy ezt utánozni képtelenség. Teljesen átérzi a kalózszerepet és ez sokat dob a filmen. A történet is nagyon jó! Minden korosztálynak ajánlom, kivétel nélkül! Szuper film!

2017.05.02 Wolowitz

Az elsőhöz hasonlóan ez is rabul ejtett, az egyik legjobb kalózos film sorozat amit találhat az ember. Sparrow karaktere eszméletlen és már el se tudnám nélküle képzelni a filmet. Nagyszerű folytatást kapott.