A keresztapa III.

The Godfather: Part III

2017.10.19 Zsuzsy

Az összes keresztapa sorozatot színvonalasnak tartom. Hozza azt amit egy jó thriller-drámától elvár a néző. Magával ragadó, izgalmas és hiteles alakítás, kiváló rendezés!

2016.06.24 portal91

Al Pacino hozza a formáját, eszméletlen jó ez a film is, nagyon tetszik a műfaj és a téma, aki még nem látta, mindenképp nézze meg, mert ebben sem fog csalódni, ahogy az első kettőben sem.

2016.10.13 tiszaizsofi

A keresztapa sorozatból ez a rész tetszett a legjobban , szókimondó és kemény film beleláthatunk az alvilági életbe, erőszakos és realisztikus minden figyelmet leköt. Kötelező film , legalább egyszer meg kell nézni!

2015.08.07 Peeves112

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

2015.11.04 Ballerz93

Ez tragikus! Milyen cél vezérelhet egy embert arra, hogy egy ilyen filmet generáljon? A sztori teljesen lapos és unalmas volt. Ásítgattam az egész film alatt. Nem értem azt se, hogy miért is fejeztem be a filmet.

2015.01.29 krissz001124

Ez a 2.résznél jobban tettszett. Pedig egy kicsit tartottam töle hogy milyen lesz. Ha sorrendet kéne mondani akkor 1,3,2 ( rész)

2015.11.28 storeman

Nem emiatt a film miatt szeretem Al Pacinot, de a keresztapa trilógiának egy méltó befejezése ez a harmadik rész, nem éppen happy enddel, de nem is illene hozzá.

2015.06.03 jazzy

Al Pacino zseniális, elviszi az egész harmadik részt. Mindegyik jelenetében óriásit alakít, ráadásul végig tudod, hogy nem lesz jó vége a történetnek, de mégis méltósággal tudja végigjátszani a bukását, egy teljes korszak elmúlását. Az egyik legjobb ... Több

2015.01.22 Dorika94

Méltó befejezése a trilógiának, Al Pacino végig elképesztő hiteles, szinte sírtam a végén.. Meg közben is... A zenei aláfestés továbbra is gyönyörű, a katarzis-jelenet világszám! a film vége is nagyon megrendítőre sikerült, olyan érzés, mint amikor kiolvasol egy könyvet és nem tudod,mit kezdj magaddal hirtelen.. Vége.

2015.07.20 Sonny

A Keresztapa harmadik része szinte már a operákat idézi a sok drámával, ármánykodással, összeesküvéssel, katarzissal. Méltó lezárása egy nagy életmű-trilógiának. Al Pacino élete legjobb alakítását nyújtja, a hatalmas maffiavezértől eljutunk az összet... Több

2015.02.08 Zsombi

Vigyázz, SPOILERES: A trilógia első darabja volt a legizgalmasabb, a második a legmozgalmasabb, míg a harmadik epizód már a Corleone család bukását mutatja, és ezért inkább szomorú, de így ér körbe a történet. Michael már nem volt képes a régi törvén... Több

2018.09.14 Szhandee

Egy pozitívuma van a filmnek, Al Pacino.