A keresztapa III.

The Godfather: Part III

2021.12.27 stewie_griffin_2005

Nem rossz ez a rész sem, de az első kettőtől jóval elmarad. Nincs benne olyan jelenet, amiről elmondhatnám, hogy minden idők egyik legjobbja. Pacino is mintha kissé megfáradt volna, persze ez a karakterére is igaz. Szerintem nem annyira kihagyhatatla... Több

2021.03.30 moviemafia

A történet lezárul

A legendás Corleone család történetének trilógiája lezárul. Megismerhettük Vito, majd Michael Corleone kalandos életútját, miközben az alvilág rejtelmeibe kaphattunk bepillantást. Annyi biztos, hogy a Keresztapa trilógiájának népszerűsége és sikere teljesen magától értetődő. Bátran nevezhetjük ezt a trilógiát a maffiafilmek bálványának, mint ahogyan Al Pacinot a lehető legjobb alvilági főnököt játszó színésznek.

2015.11.21 irongozu

Méltó befejezése a trilógiának. Al Pacino kitűnő alakítást nyújt.

2017.07.10 Deku

Al Pacino még mindig istenien játszik, bár ennél a résznél már nem voltam úgy elragadtatva mint elődeinél. A film hatalmas siker lett nálam és szerethető karakterekkel van tele az egész film. Nem mentes a hibáktól de szerencsére nem annyira nagy gond.

2019.01.22 indingo

Lezárása egy maffia család történetének, lehet fanyalogni, hogy azért ne hogy a végén az derüljön ki nem is akartak bűnözök lenni. A parádés szereposztásért és hogyan zárul a trilógia mindenképpen érdemes megnézni a befejező részt.

Az első két rész zsenialitása után kissé féltem,hogy a lezárás vajon milyen lesz? Nem okozott csalódást, bár ez a rész Pacino és Garcia nélkül jóval gyengébb lett volna. Így kerek a történet, méltó lezárás, kihagyhatatlan film. Klasszikus!

2018.07.18 Norbert93

Önmagában is kiváló film. Felesleges hasonlítani az első két részhez, mivel azok HIBÁTLAN műalkotások. A keresztapa I-II. részekhez egyszerűen lehetetlen volt felnőnie, de úgy gondolom méltó, megfontolt és reális lezárása volt a Corleone család törté... Több

2015.10.24 Sodanth

Never hate your enemies. It affects your judgment. A Keresztapa első része örök klasszikus, a második méltó volt hozzá. Francis Ford Coppola élete nagy műve a széria, kellett neki egy befejezés, egy trilógia. Kellett rá várni vagy 20 évet, csak 1990-... Több

2019.04.12 MidoD7

Nemes egyszerűséggel imádtam ezt a sztorit. Olyan remekül dobták össze, hogy kevés hasonlót tudnék említeni. Szerethető karakterekkel és persze látványos elemekkel teletűzdelt kis remekmű.

2016.01.26 juhasz-david93

Abban talán nincs vita, hogy a film nem érhet fel az első két résszel, de ha önmagában próbáljuk meg értékelni, nem okoz csalódást - persze az ugyanazon évben bemutatott Nagymenők sokkal jobb.

2017.05.29 Zoer8993

A harmadik rész akárcsak az első kettő felér elődeivel, hamístatlan Al Pacino filmet kaptunk. Hisz itt is oly sok évvel az első film után is remekül helyt állt a karakterében. Imádtam.

2017.03.01 Acropolis

A keresztapa sorozat legjobbik epizódja. Különleges, nem mindennapi hangulatú, megfogó film, amiben profin alakítanak a színészek. Igazi klasszikus gengszterfilm, a legjobb!

2017.10.31 edessszilvia

Klasszikus film, amit a világon mindenütt ismernek, és szinte alapművé vált, amit véleményem szerint mindenkinek egyszer legalább az életben meg kell néznie.

2015.07.24 rhamus

Ha szabad ezt mondanom hatalmas alkotás. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igen csak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni. Számomra ilyen egy tökéletes szórakozás.