A kör 2.

The Ring Two

2020.10.20 belavagyok

Sajnos az első rész igen magas színvonalát nem tudta hozni a film. Így is még a jobb horrorok közé sorolnám, mert a története érdeke volt.

Már megint egy gagyi folytatás...talán Naomi Watts-nak pénzre volt szüksége, hogy ebben a "ZS" kategóriás folytatásban szerepet vállalt? Nem tudjuk, de azt igen, hogy ez nagyon gyengére sikerült.

2017.04.15 indingo

Teljesen felesleges volt leforgatni, hisz az első annyira tökéletes volt. Minden szálat elvarrtak ezek már csak mondvacsinált dolgok. Unalmasnak éreztem az egész sztorit.

2017.03.14 GedyPapa

Ha lehet még az előzőt is alulmúlta, igaz a rendező is más lett. Ez meg is látszik a filmen, aminek majdhogynem semmilyen sztorija nincsen. Próbál ijesztgetni, de nem sikerül neki. Naomi Watts csak vergődik, pedig többet érdemelne.

2017.10.16 Szilonka

Az első film hangulatát és színvonalát nem tudta hozni. A videokazettás szálon kívül sok minden köze nincs az eredeti filmhez. Unalmas és kiszámítható történet.

2017.11.01 Bazzzsi

Hangualatban, stílusban és legfőképpen történetben sokkal jobban bejött az első rész. Túl egyszerű a története, hisz az első részben már minden kiderült.

2016.02.19 Lonka

Gondolom az első rész sikerén felbuzdulva forgatták le a második részt. Nem kellett volna. Az egyetlen említésre való dolog Simon Baker volt számomra.

2018.04.08 Queenakasha

A hangulat egy része még nyomokban megtalálható, köszönhetően a zseniális történetnek. Sajnos azonban ahogy a legtöbb folytatás ez is már gyengébben sikerült.

2017.09.19 SzFa

Túl sok benne az olyan 'hogy most miért?'. A maga idejében biztos ütősebb volt, habár szerintem az első részben mindent megmagyaráztak, így viszont felkavarták a dolgokat. Egyáltalán nem tetszett, számomra unalmas, gyenge film.

2020.09.25 HannaK

Az első rész ütősebb és borzongósabb volt és a történet is komolyabb.

2015.05.04 ocso

A horror imádók alfája és omegája, klasszikus horror elemekkel. Egy perc nyugalom sincs, minden pillanatra tartogat a film váratlan meglepetéseket. A rettegés és a feszültség adott.

2015.06.19 kovi23

Szerintem sokkal gyengébbre sikeredett, mint az első rész. Meglátásom szerint az első jobb volt, én azon eléggé „rettegtem”, de ez eléggé kiszámítható volt, sok volt benne az ismétlés is.

2015.11.02 sztankobazsi

Nem üti meg az első rész szintjét! Nekem ez nagyon nem tetszett. Az első részt 13 év után megnézve is azt mondom, hogy igen, ezen még mindig beparázok de erre sajnos ez nem mondható el. Annyira erőltetett volt, nagyon meg akartak ijeszteni, de elcses... Több

2016.12.07 Szorcsik

Bár az első réze szerintem sokkal jobb, A kör 2 sem marad el messze elődje mögött. Nagyjából ugyanazt a színvonalat tudta hozni, mint az első rész. Félelmetes, rejtélyes. Kiváló választás.