A legelő hősei

2023.08.26 Ergit

Kedves, vicces mese!

2020.09.14 Artemisia

Tanya csak egy van

A Disney utolsó kézzel rajzolt, 2D technológiával készült rajzfilmje. Azonban a Disney és az állatmesék elkötelezett rajongójaként is azt kell mondjam, a Home on the Range (Legelő hősei) nem volt méltó búcsúztatása a 2D-nek. Bár a képi animálással... Teljes kritika

2017.08.04 Orosz István

Nem rossz rajzfilm, gyerekkoromba láttam párszor. Nincs benne sok csavar, viszont nagyon egyszerű gyerekeknek élvezhető. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon aranyos történet, ahogy a gazda állatai és a tehenek próbálják megmenteni a régimódi, de szeretetreméltó farmot, mikor egy nagyobb hal be akarja kebelezni. Izgalmas és pörgős mese. A zenéje pedig nagyon fülbemászó.

2018.12.03 Norbert93

Nem voltam túlságosan elragadtatva. Rá lehet fogni, hogy vicces, de semmi több. A karakterek megrajzolása pedig inkább idegesítőre és feleslegesen elnagyoltra sikerült.

2018.03.18 NFG

Elmondhatatlanul imádom ezt a mesét! Rengetegszer láttam, de nem tudom megunni! Mindig jó kedvem lesz tőle! A zenék fülbemászók, az állatok szépen vannak megrajzolva! Örökre ez marad a kedvencem!

2018.03.25 NRD

Szerintem ez egy jól összerakott, kidolgozott mese! Tetszik, hogy az állatok kapják a főszerepet! Ettől elég egyedi lesz! Vicces és jók benne a zenék! Ajánlani tudom mindenkinek!

2019.01.09 Let it happen

Örökre a kedvencem marad ez a mese! Imádtam minden pillanatát! A zenéi is annyira fülbemászóak! Az első dal nagyon kedves szerintem. A gonosz dala meg a kedvenc rajzfilmes zeném! Szerintem nagyon barátságosak a karakterek. A jellemük és a rajzolásuk egyaránt. Úgy gondolom, ezt a mesét minden korosztály élvezni tudná!

2016.11.24 RókaÚr

nem egy tipikus disney mese, számomra inkább úgy túnt mint egy állatszereplős vadnyugat-paródia.