A leggyorsabb Indian (2005)

The World's Fastest Indian

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

odaver megható

Deku   2017. 12. 23.

Pusztított a film. Én padlót fogtam tőle annyira bejött. Nem volt benne semmi túlzás. Nagyon el van találva a film. A filmben szereplő zenei világ is igazán hangulatos és szeretetre méltó.

Berto49   2017. 05. 25.

Rengetegen teljesen odáig vannak ezért a filmért, meg Hopkins játékáért, én nem voltam elájulva egyiktől sem. Eléggé untam, csak nem akartam látatlanban törölni a gépemről. Az is hozzájárult, hogy motoros sebességi rekord hajhászásáröl van szó, amit... több»

MP170506   2019. 05. 23.

Egy megindító, felkavaró igaz történet, Anthony Hopkins kiváló alakításával. Bár nem vagyok oda a színészért, de ebben a filmben nagyot alakít. A történet kiváló és a megvalósítás is.

szabomarc   2019. 01. 06.

Aranyos történet, jó megvalósítás, élmény volt nézni igazából a filmet is, pont úgy mint azon belül Anthony Hopkins játékát. Élvezetes filmet hozott össze ismét.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 23.

Én ki nem állhattam Anthony Hopkinst a Hannibálban nyújtott szerepe miatt, előtte meg nem nagyon ismertem a munkásságát. De ez a film hatalmas pozitív meglepetés volt. Hopkins nem egy sablonos színész, aki minden filmjében ugyanazokat a grimaszokat v... több»

Ragemarci   2015. 12. 27.

Hopkins talán legjobb alakítása(persze mikor nem kannibál),. Érdemes nem előre olvasni a sztoriról, mivel igaz történet és erősen befolyásolja az izgalom és élményfaktort.

Diane Ladd
Diane Ladd