A lehetetlen

Lo imposible

2015.06.10 Dodi

Elég szomorú történet az kétségtelen. Én személy szerint érzelgős típus vagyok, de valahogy mégis olyan hiteltelenül jött vissza tévéből. A drámai részeknél olyan mű és erőltetett.

2021.10.26 Spidey

Nagyon megrázó volt végignézni, hogy mekkora pusztítást és mennyi halált von maga után egy ilyen természeti katasztrófa. Tom Holland már ilyen kicsiként bizonyította, hogy milyen jó színész. Remek színészgárda erősít még rá a film nyomorúságos és mégis reményteli mivoltára.

2017.12.15 Greeta

Furcsa egy ilyen témához nyúlni, ami megtörtént és több tízezren veszítették életüket benne. Nem akarták túldramatizálni az amúgy is felkavaró történetet.

2019.04.12 MidoD7

Eme a filmet nem mondom, hogy nagyon vártam, de azért egynek megjárta. Több váratlan fordulatot vártam benne, annál nagyobb volt a meglepetés, amikor felcsendült a film vége... kár érte.

2019.01.27 Timcsi

A kicsi Pókembert elvitte a víz. Nagyon emberi története, nincsenek benne amerikai klisék. Csak ajánlani tudom.

2018.08.23 kevelin

szuper film egy megrendítő témáról. nagyon kegyetlen és brutális de jó ötlet hogymindent végig mutat a kamera (sérülések stb) mert ettől lesz igazán hihető és csontig hatoló. nekem nagy kedvencem

2017.01.13 Gigi

Erős, drámai hatású alkotás, nem a megszokott sablonos katasztrófafilm. Olyan elemek kerültek bele, amik bár gondolom így is jóval enyhébbek a valóságnál, mégis megmutatják, milyen iszonyú lehet átélni egy ilyen természeti katasztrófát. Nem mondom, h... Több

2017.09.17 SzFa

Zseniális film. Igazán megható jelentekkel, mint pl.: mikor megtalálják egymást a két testvér. A film hangulata nyomasztó, izgalmas, reménnyelteli, drámai és feszült. Többször láttam és ahányszor a tv-ben megy és én oda kapcsolok, nem tudok tovább lépni.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon szép történet, elképesztő, hogy megtörtént eseményeket dolgoz fel a film, hihetetlen kitartás tud szorulni az emberekbe, ha arról van szó. Megindító és jó, ajánlom mindenkinek!

2020.10.07 HannaK

Tom Hollandot ebben láttam először, nagyon jól állnak neki a drámai szerepek. Megrázó történet, ami hihetetlen hogy meg tudott történni a 21. században.

2016.04.25 Loborg

Nagyon jó katasztrófafilm, (már a lehet/illik ilyet mondani egy megtörtént szörnyű esetről, igazából ez, az igaz történetvolta dob az amúgy is jó filmre egy lapáttal, ettől csak még fantasztikusabb lesz.

2020.10.17 Róbert Molnár

A film igen drámaian mutatja be ezt a megtörtént katasztrófát. Idézőjelesen ez a pozitívuma...Sokkoló a tudat, hogy miket élhettek át a túlélők. Viszont úgy érzem, hogy erről inkább érdemesebb lett volna egy 40 perces dokumentumfilmet készíteni, sem... Több

2015.11.21 irongozu

Felkavaró film. Erős látványvilággal jól érzékelteti egy ilyen katasztrófa súlyát. Elképzelhetetlen, hogy milyen érzés lehetett azoknak, akik elvesztették egy vagy több családtagjukat a cunami alkalmával.

2017.01.23 Olivér Rózsa

Megható film. Szörnyű belegondolni hogy ez így történt meg. Jól, igényesen volt megcsinálva. Nálam mindenképpen öt csillagot kap az ötből most a film!