A lehetetlen

Lo imposible

2016.08.25 beus1987

Felkavaró film. Borzalmas lehetett átélni a történteket, képernyőn keresztül is megrendítő. Remek film.

2017.01.08 holnaputan

Nagyon megrázó a film én napokig a hatása alatt voltam. Elképesztő borzalom ami történt ép ésszel fel sem lehet fogni.

2016.11.22 csocsicsoda

Engem még ma is felkavarnak a történtek, elképesztő ami történt. A TV-s tudósítások is elképesztőek voltak, de filmként megélni a borzalmakat még megrázóbb. Remek film.

2016.02.15 dóri

Miután végig néztem a filmet az első gondolatom az volt, hogy egy tipikus hollywoodi film a fordulataival, majd utána olvastam és kiderült, hogy tényleg így történt. A család végig ott volt a film készítése során és az egyetlen eltérés a valóságtól a... Több

2015.12.29 kocoska20

Nagyon hitelesen alakított, megrázó, érdekfeszítő film. A színészi játék kiváló. Megható és drámai, fordulatokkal teli és nagyon hűen tükrözi a valóságot.

2015.08.07 Siriusalias

Nagyon megdöbbentő a film ami az igazság! Tele fájdalommal és szenvedéssel még a végén látott katarzis sem oldja fel igazán. Naomi Watts játéka könnyeket csal az ember szemébe, Ewan McGregor, akit én nagyon szeretek annyira nem mondanám hogy meggyőző... Több

2015.08.07 Peeves112

Látványos, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

2016.02.22 Telezsu

Érdekes film már csak azért is hogy igaz eseményeken alapszik. A szereplők alakítása kiváló, profin és meggyőzően játszanak, ami által még jobban beleéltem magam a sztoriba!

2017.06.12 bahhama

Valós történet, nagyon megrázó. Profi a színészek játéka, a legnagyobb fiúé különösen. Megható, izgalmas film, csak ajánlani tudom.

2015.03.25 tothzsuzsika

Ha nem tudnám, hogy igaz történet nem hinném el, így nagyon tetszett. Nem szeretem a katasztrófafilmeket, de ez nagyon tetszett.

2015.03.08 meditke

Szép történet a szeretetről, Naomi Watts és Ewan McGregor tökéletes párost alkotnak. Szép, megható, kellemes történet.

2015.02.17 Vidal89

Gyönyörű családi dráma, nekik sikerült ami sajnos rengeteg embernek nem, láthatták egymást a katasztrófa után is. A cunami nagyon jól nézett ki, le a kalappal. A színészek nagyon jó alakítást nyújtottak, még a kis gyerkőcök is.

2015.02.06 Gabor84

Végre egy katasztrófafilm, ami nem könnyű darab. Rengeteg effektel, mert még egy cunamit csak nem lehet kreálni csak úgy, de akkor is jó lett, a vége happy end, mert ugye mégis csak hollywood-ról van szó.

2015.03.29 babus1004

Egy igazán jó katasztrófa film. Megrendítő, izgalmas és tartalmas film lett. A szereplők csodásan játszottak. Fantasztikus lett, pedig általában nem szeretem az ilyen műfajú filmeket.