A sejt

The Cell

2021.05.06 Eastern79

Vizuális csemege

Tarsem Singh, egykori videokliprendező egyedi látásmódja teszi különlegessé ezt az egyébként egyszerű történetet. Jennifer Lopeznek jól áll a szerep, és a pszichopatát alakító Vincent D' Onofrio élete talán legjobb alakítását nyújtja. Rendkívül szürreális, kreatív, meglepő, helyenként gyomorforgató, mégis elgondolkodtató film. Határozottan rétegfilm, azok fogják igazán értékelni, akiket már a nyitó képsorok megragadnak. Olyan, mint egy megelevenedett Bosch vagy Dali festmény, amelybe lassan bekúsznak a legrosszabb rémálmaink, de valahogy mégsem ijesztő, talán inkább a bizarr a megfelelő kifejezés. Vizuálisan rendkívül erős, rendhagyó pszichológiai thriller.

2017.07.31 Lonka

Nagyon különleges film, elgondolkodtató sztorival. Örültem, hogy Jennifer Lopez végre más típusú filmekben is megmutatta magát. A műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

2018.05.20 hsanya182

Hááát engem már nem fogott meg, elég old school film a hangulatát tekintve, a témája viszont érdekes, agytevékenység misztikuma, tudattalan rejtelmeiről...Pszichopata film, régi gyerekkori bántalmak mély gyökerei állnak a középpontban. Egyszer megéri... Több

2019.03.06 Owotonor

Az egyik legelvontabb film amit valaha is láttam eddig, szeretem a horrort de annál a "tekerős" résznél a vége felé kiakadtam no nem a durvasága hanem a gusztustalansága miatt.

2017.02.24 Hercegno

A sztori elgondolkodtató és felkavaró, jól bemutatja az emberi lélek rejtelmeit. A képi világa pedig valóban zseniális volt, szerintem gyönyörű jelenetek voltak benne. Akik lehúzzák, nem értik, vagy nem értékelik ezt az alkotást.

Túlságosan mesterkélt,és művészieskedő film,aminek a lényegi mondani valója meg észrevétlenül eltűnt.Hogyan működik az agy?És a tudat alatti?Könyörgöm,ezt ne itt,és ne így.Gyenge,mint maga Jennifer Lopez egész eddigi tevékenysége.

2016.12.09 Pappcsino

Szerintem roppant érdekes film, a napokban néztem meg. A történet meglehetősen felkavaró és gondolkodásra sarkallja az embert. A film betekintést nyújt az emberi lélek rejtelmeibe.

2018.08.25 Rivaikun

Több ilyen film kellene. Annyira pszichedellikus az egész elképzelés, és a megvalósítása, hogy többszöri nézés után sem tudom megunni. 10/10

2015.07.09 Sniper

Nem volt rossz film. Az alapötlet érdekes volt, bár szerintem nem hozták ki belőle a legtöbbet. Inkább az operatőri munka az, ami nekem bejött, egyéb tekintetben a film viszonylag közepes volt, de a látványvilág felhúzza.

2015.01.18 JollyDzsé

Nem volt valami jó film. Elég közepes volt, hosszú, már-már unalmas. A látványvilága úgy-ahogy elmegy, persze ahhoz képest, hogy 2000-ben készült, ma már talán sokkal jobbat is tudnának. Nem javasolnám különösebben senkinek, hogy megnézze.