A sötét lovag: Felemelkedés

The Dark Knight Rises

2016.02.04 ellcrys89

Ezt a filmet nem kell sehova se dicsérni, mert megteszi ezt helyettünk maga a film. Kellemes volt a hangulata, ami sokat nyom a latba és talán csak itt-ott merültek fel apróbb hibák amik elnézhetőek.

2015.07.17 rhamus

Ennél feleslegesebb időtöltést el se tudtam volna képzelni. Ezt az időt már tényleg nem kapom vissza. Igaz, hogy ez közhely, de teljesen rá illik. Nem éreztem késztetést arra, hogy végig nézzem. Befejeztem igazából, de a végén feltettem a kérdést: Minek? Sajnos nem tetszett.

2015.06.15 fancsi094

Méltó lezárása a trilógiának, egy tökéletes befejezés Nolan filmjeinek. Ugyanolyan sötét, elmélkedős film mint az előzőek, megéri elkezdeni a trilógiát. A végén ugyan akad egy elvarratlan szál, örültem volna ha folytatják, de magát a trilógiát teljesen lezárják, ráadásul nem is akárhogyan!

2015.11.12 Adell89

Nem annyira tetszett ez a rész,szerintem a trilógia leggyengébbje lett.Részemről a legjobb jelenet amikor Batman pár év után újra feltűnik,és az öreg zsaru mondja a fiatalnak,hogy figyeljen mert ilyet még nem látott.Az akciójelenetek sem voltak elég jól kidolgozva.

2016.05.24 Edeske

A Batman sorozatból az egyik legjobb. Igazán látványos, érdekes film, aminek a sztorija is ötletes. Végig izgalmas, szórakoztató. Érdemes megnézni, nekem bejött!

2016.11.14 Manfred

A Batman Sorozat legjobb epizódja ez. Izgalmas és érdekes, jó a sztorija és a látvány sem utolsó. A szereplók karakteresek és profin alakítanak. Többször is nézhető!

2015.10.16 Blindspot

Szerintem a lehető legigényesebben készítették el a filmet. Emellett a történet nem csak akciódús, hanem drámai is. Nagyon szerettem a filmet. Ajánlom mindenkinek aki még nem látta.

2015.05.01 wirwil

Hatalmas volt az elvárásom az előző rész színvonala miatt. De még ettől függetlenül is borzalmas lett. :( 1. Rossz vágás. Nagyon gyorsan ugráltak a jelenetek között, nem adtak időt az átélésre. Ez végigkísérte a filmet és emiatt bűnrossz a film. 2. ... Több

2016.10.20 kernernoemi

Látványos éld izgalmas film, igazán moziban érdemes megnézni, mert úgy jön át a mondanivaló és a nagyszerű látványvilág. Jó a tippelget felépítése éld a szereplőválogatás, tetszett a befejezés, érdekesek a szálak.

2015.03.18 pindurcat

Kiváló dramaturgia és szinkron. Hatalmas jelenetek, lenyűgöző eseményszál. Jobb mint a korábbi rész. Mindenkinek ajánlom, nagyon izgalmas és látványos akció!

2016.05.07 anita9215

Szörnyű kis film lett, nem tudtam rájönni, hogy most ez valami poén volt-e avagy mi? De most komolyan ez most nagyon nem jött be, kusza volt a történet és az egész koncepció nem volt bejövős fajta.

2015.06.17 szune40

Ez a rész is nagyon tetszett akár csak az előző. Nagyon jó pont volt benne az, hogy itt is tudtak adni egy olyan főgonoszt aki nem csak babazsúrokon ijesztget hanem tényleg van kisugárzása. Külön tetszett a flashback Bane múltjáról így legalább vajmi fogalmunk lehetett arról, hogy ki is ő és mit is akar.

2015.06.10 veszi.peter

Véleményem szerint a legerősebb Batman trilógia. Igaz, hogy a 2. Jokeres részt tartják a legjobbnak, nekem ez tetszett, Bane-től szinte kirázott a hideg.

2015.04.19 KeriPeti

Sokan szidják ezt a filmet, a Batman trilógia 3. részét. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a zseniálisan, mesterien, szinte hibátlanul jó 2. rész után volt némi visszaesés. No de hát az olyan jól sikerült, hogy nehéz is volt hozni újra azt a szintet, m... Több