A sötétség határán

Edge of Darkness

2024.04.17 sptt

Az alaptörténet nagyon szokványos, aztán a sztori kibontása és a megoldás már eltér a megszokottól, ugyanakkor kicsit körülményes, néha túlbonyolított és szájbarágós. Bizonyos periódusok miatt (a szálak kibontása, a tények lassú adagolása) az átlagos... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Mel Gibson leggagyibb filmje, amit láttam, de lehet az összes közül. A stílusában is messze áll, még a nézhető kategóriától is, bár az eleje reményt keltő volt.

Gibson megöregedett,és elfáradt.Ez a moziból tökéletesen kiviláglik,és nem menti meg semmi ezt a filmet.Kissé vontatott,és elcsépelt.Nekem nem hozta a többi Mel Gibson akciófilmjének a szintjét.Ennyi.

2019.08.14 indingo

Olyan átlagos film. A lány meggyilkolásának túl nagy feneket kerítettek sokkal egyszerűbben, csendesebben is meg lehetett volna oldani és akkor nincs ez a nagy hajcihő. Helyenként túl bonyolított, másutt túl egyszerű.

2015.09.09 hsanya182

Szerintem egy átlagos és igényes nyomozós krimi, néhol száraz párbeszédekkel, néha egy-egy váratlan akcióval. A film befejezése nem az a tipikus happy end, elég váratlanszerű dolgok történnek benne, de Mel Gibson elég hiteles önmagához, egy átlagos esti mozizáshoz megteszi a film! :)

2017.12.10 Deku

Minden alap hibától mentes lett ez a film ez pedig nagyon tetszett nekem. Ennél a filmnél nincs semmi, amit negatív élménynek fel tudnék hozni. Ezért is nagyon javaslom mindenkinek.

2017.06.11 TribeBubu

A minisorozatot, ami alapján készült ez a film, sajnos nem láttam, talán a viszonyítási alap hiánya miatt értékelem többre a filmet, mint a közvélemény. Tény, hogy nem egy pörgős krimi, inkább a rejtélyes ügy felgöngyölítésére helyezték a készítők a ... Több

2018.06.23 Terminátor6

Az antiszemita megjegyzések után Mel Gibson számára nehéz volt a visszatérés. Ez a film jelentette az első megállót. A látszólag egyszerű alaptörténet ellenére azonban itt többről van szó. A film szépen építkezik, érdekes és feszült tud maradni elejé... Több

2015.11.12 Adell89

Szinte minden jelenet teljesen kiszámítható volt!Maga az alaptörténet nem egetrengető ötlet de azért egész jó kis film kerekedett belőle a végére.A karakterek gondolkodása és viselkedése kiváló!

2015.02.18 Norcsi59

Azért adtam 4-est, mert talán nem annyira világi ez a film, de Gibson hozza a formáját, nagyon jól játszik benne, és a vége sem a szokásos happy end.

2015.11.15 Regi82

Jól sikerült a film története, Mel Gibson is jól játszik benne, és a rendezés is elég pörgős lett. Nagyon jól kidolgozták a karakterek gondolkodását és viselkedését.Nem mindig értettem,olvasni kell a sorok között.

2015.01.25 dj.piszu

Egyszer nézhető film, a sztorija tök átlagos.

2015.01.07 jazzy

Nagyon meglepődtem, hogy Mel Gibson milyen jól játszik ebben a filmben. Sem a krimiket nem szeretem annyira, sem magát Gibsont, mindig is egy ócska ripacsnak tartottam, akivel valami nincs rendben, de itt szerintem baromira hitelesen hozta a figuráját, teljesen átjött az alakítása.

2014.11.10 Sonny

Egy nagyon élvezetes krimi volt ez szerintem, Mel Gibson már jó öreg, de jól állt neki ez a megkeseredett nyomozó szerep. A történet is izgalmas volt és fordulatos, *spoiler* az utolsó shootout pedig nagyon a helyén volt. Krimirajongóknak abszolút be fog jönni ez a film.