A szupercsapat

The A-Team

2016.08.02 VFTS

Remek színészeket felvonultató film, amiből nem hiányzik az akció és a humor sem. Még nosztalgiát is ébreszt az emberben a film. A Szupercsapat egyszerűen szuper volt, mindenkinek ajánlom a megtekintését.

2023.10.27 Gamehun638

Egy jó remake egy középszerű tv-s sorozatból. Vannak jó megmozdulások. Egy estés filmnek tökéletes.

2015.11.12 Adell89

Nekem tetszett. Nem sokat vártam a filmtől, de az átlagnál jobbnak ítélem. Mindenki jól alakított. Voltak érdekes megoldások. Viszont volt pár üresjárat, felesleges monológ is. A sorozat persze jobb volt :)

2015.08.30 Mr. Zero

Nagyon tetszett, Kiváló film, kiváló színészekkel! Ez pont olyan film, amit többször is könnyedén meg tudok nézni és minduntalan együtt izgulni a színészekkel. Hihetetlen érzést biztosít bárkinek, aki vevő rá.

2017.02.26 Hercegno

Ez a film teljesen darabokra esik szét, amit borzasztóan sajnálok. Pedig meglevő jó ötlet, jó karakterek, jó színészek mellett klassz film lehetett volna, ha a rendezés nem ilyen szörnyű.

2015.06.29 Buborék

Pozitív csalódás ez a film, mivel a sorozatot kifejezetten utáltam, így ehhez is úgy álltam hozzá, hogy a felénél kikapcsolom! De nem kellett, nagyon szórakoztató és izgalmas volt! Bradley Cooper miatt ültem neki és szerencsére benne sem kellett csalódnom! Kiváló!

2015.04.24 sullerb1022

Kiváló film, nagyon szórakoztató. Azt nem mondom, hogy jobb volt mint a sorozat, de nem is szentségtelenítették meg ezzel filmmel. Végig pörgős, izgalmas, humoros, akció dús filmet sikerült létrehozniuk!

2015.12.10 Bius

Vártam,de elég nagyot csalódtam.A régi jó sorozathoz képest ez igencsak gyenge lett.Már maga a színészek is furcsák voltak a sorozathoz képest,nem azért mert nem kedvelem őket mert Liam és Bradley szuperek csak megszoktam a sorozat hangulatát,karaktereit.

2015.02.10 janimohosz

Az tény, hoyg majdnem olyan mint a régi sorozat...de ez ez valamivel humorosabb volt...legföképp a Hannibal.. Kár, hogy nem készül hozzá folytatás, de ezt a filmet legalább jól összerakták. Sikerült megfelelő színészeket válogatni a szerepekre. Ütős, pörgős és kimondottan szórakoztató.

2015.03.09 laszkov2

Kicsit féltem megnézni,mert nagy rajongója vagyok a sorozatnak,de meglepően jóra sikeredett a film, humoros, jók benne az akciók, és a színészeket is remekül sikerült kiválasztani a szerepre.

2015.02.22 Norbi

A haverommal néztem meg a filmet jól szórakoztunk, akció film ami vicces is! A szinészek nagyon szuperek úgy mint a csapat!

2015.08.28 quentin

Carnahannek alaposan elszállt az agya, amikor ezt a filmet készítette, de azt hiszem, ez a hozzáállás szükséges A szupercsapathoz. Remek kis nosztalgia, ütős szereplőgárda, humor és látványos akciójelenetek: ezt kínálja a film, és minden ígéretét be is tartja. Ehhez a műfajhoz ennyi kell, és nem több.

2016.02.15 Pumpu

A szupercsapat egy meglehetősen kiszámítható film, és bár az ikonikus karaktereket kiváló színészek alakítják, ez sem menti meg igazán a mozit. Nem rossz, nem rossz, de semmivel sem jobb az átlagtól.

2015.03.31 J.Hunt

Nem helyezi magasra a lécet, nem alkotja ismét meg az igényes szórakozás fogalmát, de biztosan székébe ragasztja a nézőt. Nem lesz az akciófilmek etalonja, csak annyit kapunk amennyit vártunk.