A tégla

The Departed

2016.09.19 Vviktor

Izgalmas, cselekményes, végiog szórakoztató film, ami magával ragadja a nézőt és különleges hangulata egyedivé, izgalmassá teszi. Profik a szereplők, profi és összetett a történet is.

2015.03.25 kocoska20

A rengeteg szálon futó történetben keveredik a krimi, az akció és a thriller. Fordulatos,izgalmas. Negatívumként említeném a túlbonyolított történetet, a film után kellett kis idő mire teljesen összeállt fejemben a kép. Erős karakterek, jó dramaturgia.

2015.06.01 *bella

Ha valaki egy izgalmas estére vágyik akkor ebben a filmben ezt megtalálja. Nézhető, jó kis film :)

2016.05.02 Kutyus

Fordulatos izgalmas film kiváló színészekkel és profi rendezéssel. Minden perce izgalom. Nem sablonos. Érdeklődést végig fenntartó alakítás. Egy élmény volt, többször nézhteő

2016.01.27 Kandurbaba

Izgalmas, fordulatos film, ami agyalós, összetett és tényleg végig lekötött. Profi rendezésnek és színészi alakításnak köszönhetően a film is profi! Akár többször is nézhető!

2015.03.12 july

Őszintén szólva kétszer kellett ahhoz végignéznem, hogy A-tol Z-ig megértsem a filmet. Fordulatokkal teli és végig leköti a figyelmet

2015.04.24 sullerb1022

Nem rossz film, de az eredeti sokkal jobb! A vége össze van rántva, de a színészek nagyon jók benne, DiCaprio, véleményem szerint, egyik legjobb alakítása.

2015.02.19 Faarkaas

Egy igazán pörgős, fordulatos, eseményekkel teli film. Aki komoly, agyalós filmre vágyik, nem fog csalódni benne. A vége szuper, nagyon tetszett!

2015.02.10 RobThe10

Elképesztő amit ez a pár ember összehoz ebben a filmben.. Ajánlom mindenkinek! :) Scorsese, Damon és DiCaprio Nicholsonnal kiegészülve zseniális filmet raktak össze.

2015.10.06 Bimbi

Fordulatos, izgalmas akció-thriller. Kedvenceim közé tartozik. Nagyon tetszik, hogy egyáltalán nem kiszámítható a film, a vége sem és agyalásra készteti az embert.

2016.02.06 pqrs

Izgalmas film, bizalomról, jóról és rosszról a bostoni alvilágból. A színészek remekek, a történet összetett.

2015.09.12 Meeroz21

Megfelelő lett a maga nemében. Fantasztikus gárdát választottak a karakterekhez, akik hűen hozzák azt a formát, ami kell ehhez a filmhez. Nekem nagyon tetszett és itt vitának helye nincs is.

2016.04.17 KrisztiEsLaci

Az első film, ami után azt mondtam, Di Caprio valóban színész, nem csak egy bárgyú tinibálvány! Minden van benne, ami egy jó filmhez kell! Mocskos zsaru, jó zsaru, áruló, nagy fordulat, mindenképpen érdemes megnézni!

2015.11.01 FilmesPéter

Scorsese + Dicaprio. = tökéletes film recept. Jó párszor már dolgoztak ők ketten együtt és az mindig jól sül el. Joggal nyert ez a film anno Oscar díjat is, hiába feldolgozás. Remek film, talán jobb mint az eredeti.