A tégla

The Departed

2016.02.24 Telezsu

Fordulatos, igazi thriller-dráma, ami végig fenntartja a feszültséget. Magával ragadó cselekmény, egy perce sem untatott. Nem kiszámítható, egyáltalán nem sablonos film.

2016.12.06 Szőr SzereLő

Nagyo izgalmas és profi dupla beépített emberes maffia krimi. Ilyet sem láttam még ez előtt. A színészek kitettel magukért, úgy ahogy a rendező bácsi is, ismét. Nem fogunk csalódni sem a történetben, sem az izgalomban, sem az akciókban,sem a csavaros párbeszédekben. Minden a helyén van ebben a filmben, még a vége is.

2018.03.19 silverkesh

Matt Damon itt még valamire képes volt, nem úgy mint mostanában.. Dicaprio jól alakít, tetszetős alkotás.

2016.04.22 Kata

Rengeteg meglepetés és rengeteg fordulat jellemzi a filmet. Nagyon érdekes a történet és a szereplők alakítása is nagyon meggyőző. Nagy kedvencem Matt Damon és Jack Nicholson itt is jól alakítanak.

2016.01.05 [email protected]

DiCaprio egyik legjobb filmje. Elképesztően izgalmas és végig fordulatos cselekményes film amin egy percig sem unatkoztam. Igazi jó akció thriller. Ajánlom.

2015.01.22 Kiccsi7

A hossza miatt vonakodva ültem le, de akkor abban a hangulatban PONT ERRE A FILMRE VOLT SZÜKSÉGEM!!! Nem vígjátékra, nem romantikusra, pont erre! Jó a szereposztás, jók a fordulatok, a vége szuper!

2015.12.28 Zsu99

Nagyon érdekes, fordulatos, cselekményes thriller, ami újra és újra tartogat fordulatokat. Nem kiszámítható, egyáltalán nem sablonos. Végig lekötött. Kiválóak a színészek.

2016.02.09 Krisztian

Kissé lapos, de szerencsére ez a három zseni rendesen feldobja. Jó volt őket látni egy filmben, DiCaprio újfent fantasztikus, de ezt már megszoktuk tőle.

2015.05.01 gaboca1981

Először az eredetit láttam, eszméletlen jó film volt, utána pedig a Scorsese félét, de ez is lenyűgözött. Tudtam hogy arról kopintották, de mégis teljesen más, élvezhető, izgalmas és fordulatos volt.

2018.08.30 Barnabii44

Jó kis maffia beépülős (duplán) film.

2015.01.28 Timcsa

Nagyon jó film ,nagyon jó színészekkel!Izgalmas,fordulatokkal teli!

2016.02.16 Ancsika

Egyik kedvenc filmem.Nagyon jo fordulatokkal,es vegig porgos.Szuper szineszek es nagy csattano a vegen!Kotelezo darab annak aki meg bem latta!nezzetek meg!

2015.03.31 Dcorp1963

A tökéletes film! Ezt hívják filmkészítésnek! Leköti a figyelmed, és mind végig szórakoztat. Hihetetlen!

2015.02.09 dtrix

Bátran mondhatom, hogy a kedvenc filmem. Martin Scorsese és a színészgárda hatalmas alkotást hozott össze. Ennyi bitang jó színész egy filmben... Mindegyikük alakítása fantasztikus. Annak ellenére, hogy dráma és krimi keveréke, és elég komoly témában... Több