A tetovált lány

The Girl with the Dragon Tattoo

2015.05.03 titra

Kisiklott történet

Kezdődhetne azért úgy is egy ilyen film, hogy ha úgy ültél le, hogy nyomozós-krimit fogsz nézni akkor most kapcsold ki vagy tekerd át az első (nem is tudom pontosan) talán fél órát, és úgy a vége felé is ajánlott átugrani néhány percet. Mindazoknak, ... Teljes kritika

2017.03.24 georgri

Ha választanom kellene az eredeti skandináv és e között az amerikai produkció között, akkor egészen biztosan az előbbi, eredeti változatot nevezném meg.Viszont ha nem kell választanom, akkor jelen film is ugyanúgy 5 csillagot kap tőlem, mert kiváló alkotás ez is.

2016.12.14 Pappcsino

Annak ellenére, hogy az eredeti film nekem jobban tetszett, erre is maximum pontot adok, mert semmi kivetnivalót nem találtam a filmben. Nagyon izgalmas, feszült, magával ragadó történet.

2016.05.08 anita9215

Daniel Craig miatt kezdtem bele a filmbe de ez most nem hozta az elvártakat. Fatális tévedés lett ez a film, rémes, hogy miket össze tudnak tákolni. Az elejétől a végéig igazán karcsú darab lett ez a film. Unalom és klisé halmaz jellemezte szerintem az egészet. Katasztrofális lett.

2015.02.18 Norcsi59

Jobb mint az eredeti. Izgalmas, pörgős, fordulatos, egy percig sem unalmas. Jó krimik kedvelőinek kötelező.

2019.01.08 urbanistaa

Nyomasztó film, szerintem túllő a célon. nAgyon lehúzott, hatása napokig tartott. ezáltal perszer nagyon hiteles, mélyreható film, aki bírja, semmiképp ne hagyja ki.

2017.01.04 vesztingerkitti

Daniel Kreiget ebben a filmjében is imádtam, nagyszerű karakter , egyszerűen utánozhatatlan. Minden filmje egy igazi jó kikapcsolódás, felejthetetlen élmény. Hiteles és kiváló színész. Érdemes megnézni!

2016.09.22 kecsaa

Az első skandináv krimi, melyet megfilmesítve láttad, ez indította be nálam a műfaj iránti vonzalmat. A filmnek van egy eredeti, skandináv változata is, ami az amerikai verziónál még ütősebb.

2017.08.28 ocskol

A skandináv krimik közül A tetovált lány a kedvencem. Nagyon szeretem ezt a filmet, bár az igazat megvallva az eredeti sokkal ütősebb, mint ez a remake.

2015.10.09 Alexa

Sokkal előbb meg kellett volna néznem. Nagyon szeretem az ilyen témájú filmeket, a hangulata is utánozhatatlan volt, na meg a szereplők... Az eredetit nem láttam, de ezzel abszolút meg vagyok elégedve.

2015.08.07 Peeves112

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!

2015.05.21 krisztike18

The Girl with the Dragon Tattoo elsöprő erejű thriller, páratlan rendezéssel és alakításokkal, ami jól megérdemelt helyét foglalhatja el David Fincher életművének előkelő helyén.

2015.11.04 Ballerz93

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2015.02.07 juliS

A film cselekményét főleg a dialógusok viszik előre, úgyhogy készülj fel, hogy sokat fognak beszélni. Bár láttam az eredeti filmet, így tudtam az egész sztorit, az okokat, a következményeket, mégis azt vettem észre, hogy teljesen beszippantott magába... Több