A texasi láncfűrészes

The Texas Chainsaw Massacre

2023.09.01 R9CK3R

Régen már láttam, akkor sem jött be, és a véleményem most se változott meg. XD Azt mondanám, hogy egy fokkal talán jobb az eredeti, első résznél, de még akkor is csak átlagos film!

2021.10.27 Milan391349

Ilyen egy jó remake.

2015.06.24 VérAlex

Az emberek gyakran már előítélettel ülnek le megnézni egy horrorfilm remake-jét. Szerintem ez az oka annak, hogy A texasi láncfűrészes ennyi negatív kritikát kapott. Szerintem ez egy tisztességesen összerakott film, amiben minden megvan, amit egy horrortól várhatunk. A film a realizmusáért külön jópontot érdemel.

2017.02.26 Hercegno

Az egyik legborzasztóbb és legkegyetlenebb alkotás a horror műfajában, úgy hallottam, hogy egy ideig Magyarországon be is volt tiltva. Attól ilyen borzasztó, hogy az alapul szolgáló történet valós eseményeken alapszik.

2015.11.22 somi

Az eredetivel nem ér fel, ezért a 4 csillag. Ennek ellenére az általam látott egyik legjobb remake. Jóval több a kaszabolós jelenet, mint 1974-ben, viszont a nézők ingerküszöbe is sokat emelkedett azóta.

2015.08.23 Holló

Szerintem ez unalmasra sikerült. A korábbi láncfűrészes filmek valahogy jobban tetszettek. Egyáltalán hová tűnt a Hewitt család kannibalizmusa? Ez nekem nem tűnik annyira mellékesnek, amit különösebb következmények nélkül ki lehetne hagyni. Ráadásul ... Több

2020.02.05 freeman

Király film