A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.02.09 asterisk

Számomra csalódás volt ez a film...Tudom, szentségtörő vagyok, de nem tetszett, többet vártam tőle azok után, ahogy beharangozták. Túl hosszú és valahol, valahogy kiüresedett az egész, nem is tudom, végeredményben, összességében nem a tuti jó filmek közé soroltam, inkább a közepes kategóriába.

2015.02.19 rajen96

A szereplőválasztás nagyon a jó és maga a történet is. Ezentúl megfogadom, hogy minden DiCaprio filmet moziban nézek!

2017.03.10 mafabfan

Hát, igen, érdekes egy film...Nekem kicsit sok volt, de igaz történeten alapszik, szóval mit lehet tenni. Tanulságosnak nem mondanám, különösen szórakoztatónak sem, inkább hosszúnak...

2015.01.27 vaanda

nagyon jó. vicces, fordulatos, szuper színészi alakítás

2019.09.23 casual

A Tőzsdecápáktól nagyon messze van, sajnos a kevés tanulságos részre szinte nem is emlékszünk, mert túlzottan hatásvadász (prostik, drogok stb.)

2015.03.16 klaudia00

DiCaprio egyik legnagyobb alakítása. 3 óra tömény nevetés, pofátlanul "kínos" jelenet, és az egészet összefogja egy nagy tanulság, miszerint a csúcsról lehet a legnagyobbat esni. Az 5 csillag is kevés lenne neki.

2015.11.24 dnbasd123

Imádom Leo-t ez a film meg hasfal szaggató ha olyan hangultaban vagy ! :)

2015.02.09 kingakosztyu

Sokkal, sokkal több, volt ez a film, mint amit vártam tőle. Szerintem 2013 legjobb filmje volt, és bátran lehet állítani, hogy DiCaprio egyik legjobb alakítása. Oscart neki.

2017.03.22 eszterreka

Nekem kifejezetten tetszett. Pörögnek az események, látványos (bár néha túl sok és szerintem egy kicsit rövidebb is lehetett volna), DiCaprio meg fantasztikus volt!

2020.01.21 TeeRPaaK

hatalmas

2015.01.27 KDia

Egy kicsit hosszú, de nagyon jó!

2016.05.28 haga

Szuper film volt, Dicaprio és Scorses párosától nem is számítottam másra. Korhatáros szórakozás, de abból az egyik legjobb.

2015.03.14 manuva

Nagyon jó film, Scorsese talán legjobbja az ezredforduló óta. Meglepően nagy siker lett Magyarországon, tömve volt a mozi, mikor néztük. Egyfelől gusztustalan az, ahogy pénzt kerestek, másfelől vonzó az az őrült hullámvasút, ahogy élték az életüket. ... Több

2015.12.12 zyzzlagyi

Imádtam ezt a filmet. Eleve Caprio már a Titanic óta az egyik kedvenc színészem, és most is olyat alakított ami továbbra is ott tartja. Sajnálom ezt az Oscar dolgot..nah majd legközelebb!