A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2016.02.09 Dniel

Nagyon szórakoztató és vidám vígjáték. Nagyon élvezhető film és megmutatja egy Bróker mindennapjait. Szerintem egy kicsit gyorsan "futottunk" mindenhova de attól függetlenül szuper film!

2022.12.30 HADNAGY Nézhetetlen

Azért adtam ilyen gyenge értékelést, mert valamennyi amerikai filmszatíra gyakorlatilag egy kutya. Tele van felesleges alpárisággal, társadalomkritikával, de semmi érdemi végkifejlete nincs igazán. Gyakorlatilag a drogozásról, élvhajhászásról szól, é... Több

2016.04.21 DrPepper11111

Kicsit féltem tőle, hogy 3 órás film. Erre mind a 180 percet imádtam, eszméletlenül jól szórakoztam rajta. Ráadásul egy egész világ megismerhette Margot Robbie nevét, akivel az elkövetkezendő években számolni kell, mert ez a csajszi egy tünemény

2020.11.28 Patya94

Engem totál meglepett, hogy Scorsese képes ennyire elrugaszkodni a megszokott stílusától. Amit 2020-ra képvisel, az nekem abszolút nem jön át, de ez a filmje minden szempontból zseniális.

2015.11.04 Katalin21

A film nagyon ott van. Nekem tetszett. Meg mutatja nagyon is jól, hogy az amerikaiak, hogyan működnek. Poéntól kezdve a simlis dolgokig, minden a helyén van.

2016.04.22 Kata

Nagyon tetszett, szerintem Leonardo Di Caprio oscart érdemelne ezért a filmért is. Nagyon jól alakította a pénzmániás üzletembert. A történet is nagyon érdekes volt. Igazán érdemes volt megnézni.

2016.04.23 Macko

Jobbra számítottam. Túlságosan tényszerű és e dokumentum film jellegű. Inkább leíró jellegű és nem annyira szórakoztató, nekem túlságosan hosszúnak is tűnt, már unatkoztam a végén.

2015.03.24 piaf023

Szerintem hosszú volt, néhol vontatott. Voltak benne érdemes jelenetek, de annyira nem tetszett. Maga a történet viszont szuper volt, akárcsak DiCaprio alakítása.

2015.01.28 laura2694

nagyon unalmas, sosincs megoldás, nincs katarzis, a karakterekkel nem lehet szimpatizálni, a mondanivaló gyatra, és nagyon nagyon hosszú filmidő kb semmiért

2015.01.22 Kiccsi7

Én az "Adjunk már DiCaprionak egy Oscart" táborban vagyok. Ezért nagyon kellett volna, elhittem minden mozzanatát.

2015.01.26 krissz001124

Egy igazi örült film.És pont ezt szeretem benne.A kedvenc színészem Diacaprio.Hatalmasat alakít a filmben.

2015.02.16 pilla92

Hát ez film nagyon beteg, nagyon jó volt, már az első pár perc is durvának mondható. Leo-nak megérte erre a filmre egy évig készülnie, anniyra hiteles volt az alakítása, hogy akár hihetnénk azt is , hogy saját magáról szól a film. Marot Robbie pedig tökéletes választás volt.Gyönyörű.

2016.07.25 byebyepuppy

Szerintem az egyik legjobb szerepe volt, amiért meg kellett volna kapnia az Oscart, igazából sokkal jobban megérdemelte volna ezért (és közelebb is áll ez a szerep az eddigi szerepeihez mint az Visszatérő) mint a Visszatérőért. Nagyon jó film, zseniális játékal.

2016.02.10 Krisztian

Hát ez valami elképzelhetően hangulatos filmre sikeredett, végig élveztem minden percét, ez lehet, hogy DiCaprionak is köszönhető. Nem unalmas 3 óra, ami ritka.