A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.05.28 *bella

Nagyon jókat röhögtem rajta és fel sem tűnt, hogy 3 órás. Érdekes, hogy ez egy igaz történet alapján játszódik. DiCaprio rettentően jól alakít, Jonah Hill a szokásos őrült szerepben hozza a formáját.

2016.07.31 Fanni11

Nagyon jol szemleltette a film hogy mi tortenik hogy ha eluralkodik a hatalom vagy! Leo-t mint mindig imadtam!!! Remek alakitast nyujtott!!!

2015.05.05 goldfisy

A kapzsi pénzéhes világ kritikája, a többnél is több kell. A hatalom elvakítja az embert, és eltorzítja a jellemet. Minden háttérbe szorul. És ezt nagyon hitelesen adja elő DiCaprio.

2015.03.29 Helgus

Én nem tudom, hogy mit kell ezen a filmen érteni, vagy követni, de ez egy igen jól sikerült film, hatalmas színészi játékokkal. Nem akar sokatmondó lenni, nem kell mondanivalót sugároznia, egyszerűen szórakoztató.

2016.02.02 Kandurbaba

Realisztikus és szókimondó életrajzi film, ami bemutatja reálisan a nagy tőzsdei élet mögött zajló eseményeket, a valóságot! Érdekes, elgondolkoztató film, amiből levonható tanulság!

2015.03.12 july

Nagyon durva film, zavarbaejtően nyers jelenetekkel. Humoros, megdöbbentő, naturalisztikus. Leköti a figyelmet, gyorsan elröppen a 180 perc.

2015.07.27 Bekmeli

Remek, elgondolkodtató film. Agyalós, érdekes, megfogó. Egy izgalmas és sokat számára érthetetlen, különleges világa viszi el az embert. 10/10-es film.

2015.03.20 zsuzsa

Imádom azokat a filmeket, amikben Leonardo Dicaprio szerepel. Ez a film meglátásom szerint az egyik legnagyobb alakításai közé tartozik. Nagyon Tetszett, hogy nem sablon témát dolgoztak fel, hanem bele láthattunk a brókerek életébe, és a pénz körüli őrületbe. Nem csak egyszer nézhető kategória.

2015.11.03 Cptn_Cold

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2015.08.29 nagynesze

Mindent el akar mondani, mindent el akar túlozni és mindezt egy 179 perces moziba sűrítve. Értem, hogy életrajzi film, de akkor is… Jordan Belfort tőzsdealkusz –> tőzsdeügynök fényűző életét csodálhatjuk, melyből a legnagyobb tanulság, hogy vannak ol... Több

2016.05.07 Garadi

Nagyon jó film. DiCaprio megérdemelte volna érte az oszkárt, még Jonah Hill is jól játszik, pedig én utálom. A történet nagyon jó, még úgy is, hogy szerintem kicsit túl van nyújtva.

2015.08.28 avocados

Nagyon jó film, én azt hittem hogy rosszabb lesz. Nekem nem is nagyon tűnt fel ez a három óra hossza, sehol nem kezdtem unni. A végén másra számítottam, de így is jó lett.

2015.04.22 krisztike18

A Wall Street farkasa három óra, de egy percre sem unatkozunk a nézése közben. Nincsenek üresjáratok vagy elbambulások, végig figyelni kell, hogy a film befejezésekor össze tudjuk rakni a képet és le tudjuk vonni a következtetéseket. Mindenképpen ajánlom a film megtekintését.

2016.02.24 Telezsu

Nagyon érdekesen és közérthetően mutatja be a film az amerikai tőzsdeélet valódi oldalát, a színfalak mögött zajló eseményeket és meglehetősen egyedi életet.