Abraham Lincoln, a vámpírvadász

Abraham Lincoln, a vámpírvadász

Abraham Lincoln: Vampire Hunter
JRD

Abraham Lincoln () csak 9 éves volt, amikor elveszítette édesanyját. Később megtudja, hogy anyja haláláért egy vámpír volt a felelős. Ettől fogva Abraham (Benjamin Walker) életét a gonosz vérszívók elleni harcnak szenteli. Életútját a folyamatos tanulás, a kitartás és az önfeláldozás… Több

Forgatókönyvíró: Seth Grahame-Smith
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Oroszország
Premier (HU): 2012.08.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.10.01 drg0602

Elég látványos, jó témájú film. Sok akció benne, nagyon jó témája, engem konkrétan lenyűgözött. Nem csak egyszer nézhető alkotás. Én már legalább háromszor láttam. Mindenképpen ajánlom. Érdemes megnézni. Értékelés: 10/10

2022.05.09 JRD

Abraham Lincoln reneszánszát éli. Megannyi film született manapság az ő nevével fémjelezve. Zombira is vadászott már. Úgy gondolom, hogy a sok Lincoln-film közül ez a legjobb. Látványos, érdekes megoldásokkal operál és a történetet egy valós történe... Több

Nekem nagyon bejött. Imádom a vámpíros filmeket, és itt hiába túlnyomórészt CGI dolgozik, azért bőven van történet és színészi játék. Az átalakulás hatalmas volt.

2021.02.07 Eastern79

Elnök baltával

Timur Bekmambetov számomra a Wanteddal bebizonyította, hogy van érzéke az akciófilmekhez, és a vértől sem irtózik túlzottan, így nem lepődtem meg, hogy egy vámpíros sztorit vezényelt le. A hogyanon annál inkább. Elképesztően eltalálta a hangulatot, az akciók látványosak és pörgősek, és a sztori is egészen meredekre sikerült. Eredeti vámpíros film, garantált szórakozás a könnyedebb horrorfilmek kedvelőinek.

2019.04.01 Norbert93

Felejthető, buta és kiszámítható film, ami csak arra való, hogy bemenj popcornt falni a moziba a haverokkal és mikor kijössz, elfelejted az egész filmet.

A közeli felvételeken látszik, hogy Benjamin Walker kontaktlencsét visel.Szerző: ps

A rendező a főszerepre t szánta, de a színész idő hiányában visszautasította a felkérést.Szerző: ps

Joshua Speed Abraham Lincoln gyermekkori jó barátja volt, de a filmmel eseményeivel ellentétben sosem járt Washingtonban.Szerző: ps

Az a jelenet, amikor Abraham az ovális irodában játszik a fiával egy híres festményen alapszik, amelyen John F. Kennedy és fia, John Kennedy Jr. látható.Szerző: ps