Ali

tamas84   2015. 06. 07.

Will Smith nagyon jól játszotta el szerintem Ali szerepét, pedig alapvetően az alkata nem a nehézsúlyú bokszolóé. De azért nagyon tetszett, szerintem sokat meg lehet belőle tanulni nem csak ennek az egy embernek az életéről, hanem az egész korszakról, amiben él.

necum   2015. 01. 10.

Kicsit hatásvadász amerikai film volt, bár nem ismerem annyira Muhammad Ali életét, de fogadni mernék, hogy a film nem mindenben egészen hiteles, és sokszor kiszínezték a dolgokat, hogy nagy "hősnek" állíthassák be. Ezzel nincs feltétlenül baj, de azért tudni kell, hogy ez nem dokumentumfilm.

Will Smith

Will Smith a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.

A filmben Ali - ahogy ma is szokás - minden menet után leül. A valóságban azonban végigállta a szüneteket is.

(ZeroHero)

Will Smith 15 kg-t szedett fel a szerep kedvéért.

(kázsé)