Élodie Fontan
Philippe Lacheau
Gérard Jugnot

Miután bezárta Alibi.com ügynökségét, és megígérte Flónak, hogy soha többé nem hazudik neki, Greg új élete csendes lett, túl csendes... De már nem sokáig!
Amikor úgy dönt, hogy megkéri Flo kezét, Greg háttal áll a falnak, és be kell mutatnia a családját. Ám a szélhámos apja és a volt… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2023.09.28. | Telekom TVGO (2024.02.01.)
Forgalmazó: Prorom

Alibi.com  (2017)

KULCSSZAVAK

2024.04.13 Fikatours_blogger

Idétlen.com 2

Ha az elsőre négyest adtam, akkor erre is kénytelen vagyok, mert azt a szintet hozza ez a rész is. Persze én megértem azokat is, akiknek ez a szint túl alacsony, és talán igazuk is van, csakhogy a burleszk műfajban az a jó, minél idétlenebb.

2024.02.14 Lóri Ádámcsik

Nagyon bugyuta és együgyű francia humor. :(

2024.02.08 King Leonidas

Fergetegesen kezd, majd a második felére picit leül, hogy a végére bedobják a gyeplőt a lovak közé. Philippe Lacheau és csapata stabilan hozza a tőlük megszokott színvonalat. Akik kedvelték az előző filmjeiket, azok ebben sem fognak csalódni.

2023.09.28 Péter

Nekem már az előző rész is bejött, ez a folytatás viszont egy kicsit gyengébb lett. Ettől függetlenül jól szórakoztam.

2023.09.21 vejunkanew

Nagyon sajnálom, de nekem ez a fajta humor annyira nem szokott bejönni. Mindenesetre egy közepesre tudom értékelni.

A film 26 777 730 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 97 185 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Greg korrupt apjának szerepére Philippe Lacheau azonnal Gérard Jugnot-ra gondolt, mert tudta, hogy a színész képes lesz szerethetővé, viccessé és meghatóvá tenni ezt a karaktert.Szerző: csd

A legnehezebben kivitelezhető jelenet az ugrálóvár volt, amelynek légpumpája elromlott, és a végén felrobbant, és egy gyereket a szomszéd kertbe repített.Szerző: csd

A forgatókönyv kidolgozása és megírása körülbelül másfél évig tartott. Philippe Lacheau így emlékszik vissza: „Az írás egy része a fogság ideje alatt zajlott. A legtöbbet kihoztuk belőle azzal, hogy átdolgoztuk a forgatókönyvet, és rengeteg ötletet adtunk bele.”Szerző: csd

Mielőtt Philippe Lacheau és írótársai úgy döntöttek, hogy a cselekmény középpontjában Greg szülei állnak, akiket nem mer bemutatni Flónak és leendő apósának, több lehetőséget is fontolóra vettek. Szerző: csd