Alkonyat

Twilight

2016.05.05 D. Shaday

Annyira nagyon végül is nem vészes. A zenéje egészen szép és a fényképezés is látványos. Vannak benne jó ötletek, de túlságosan unalmas és vontatott, ami jó ötlet lehetne, azt nem használja ki eléggé.

2016.04.23 HanGa

Nem volt ez olyan rossz, nekem tetszett, bár voltak benne logikai bakik és a szereplőkkel sem voltam teljese mértékben kibékülve, de egyszer meg lehet nézni. A történet teljesen rendben volt és a család vonulat is tetszett.

2016.08.19 Timike

Itt még történik valami, kialakult a történet, megismerhettük a szereplőket. A sztori még jó is lehetett volna, de sok helyen picit közhelyes.

2015.10.28 trixxy

Az úgy kezdődött, hogy a könyveket elolvastam.. Az tetszett. Aztán jött a film.. és kiábrándultam. A történet egész más (tudom, nem kell összehasonlítani), a színészek....hát egyszóval borzalmas nekem.. Becsületemre legyen szólva az összes részét me... Több

2016.04.19 szoljhozzam

A vámpírőrület elindítója volt a film A történet picit esetlen, de egyszer meg lehet nézni őket. Mondjuk két részbe össze lehetett volna sűríteni, mert érdemi cselekménye nem sok van, a szereplők elég gyenguszok!

2015.11.01 Niki18

Nekem személy szerint nagyon tetszett, mivel szeretem az ilyen vámpíros, romantikus, misztikus filmeket. A szereplők is nagyon tetszenek benne, így nem csoda, hogy a többi része is nagyon bejön.

2017.12.30 authorgirlll

Nagy rajongója voltam a sorozatnak és most döntöttem úgy hogy újranézem az egészet. Meglepő módon ha nem veszed komolyan számos humorosnak számító jelenetet kapunk. Persze még mindig van olyan amikor csak a fejemet fogom és vigyorgok a romantikus jel... Több

2015.06.15 Brigusz724

Én őszintén nem értem miért is lett ez a film akkora siker. Az első film fogjuk rá egyedi szerelmi történet, de abszolút nem ad semmi különleges élményt és egyáltalán nem néznek ki jól benne a pasik.

2016.04.22 raczdavidzsolt

Bácsak éreznék ilyet, szerelmi történet! Átlagos!

2015.01.28 london2012

Zseniális történet. Viszont erre a filmre igaz, hogy a kevesebb több lett volna ha 2 részbe összehozták volna kevesebb ömlengéssel akkor öt csillagos film lehetne.

2016.08.08 tvmérnök

Tipikusan olyan film ha a könyvet olvastad előbb akkor nem fog tetszeni. Amit megjegyzek amúgy sokkal jobb , mint amit filmen ki lehet hozni . De nem hiába ennyi ember kedvence. Eleinte tetszett de sokszor nem kell megnézni.

2018.06.14 schvarz

Bárki bármit mond nálam ez az első rész a kedvenc! Újdonság erejével hatott a téma, a vámpír sztorik alapja ez a film. Érdekes volt és ütős. A további vámpír-sztorik egyike sem múlta felül. Elvont, különleges hangulatú, magával ragadó sztori, alig vártam a többi epizódot!

2017.01.14 valery

Nekem túlságosan tinifilmnek hatott. Sok benne a meseszerű elem és jelenet. maga a történet is egy misztikus mese. Nem bántam meg hogy megnéztem, megható, fordulatokkal teli, inkább csajoknak szóló, drámai, érzésekkel átitatott film.

2017.08.17 penzesisti

Az akkoriban népszerű vámpír film ma már nagyon elcsépeltnek tűnik a szememben. Akkoriban sem fogott meg igazán, ma meg már rengeteg vámpír filmszerűség készült.