Alkonyattól pirkadatig

From Dusk Till Dawn

2017.05.29 Zoer8993

Érdekesen hatott ez a film, némely helyen humoros tudott lenni annak ellenére is, hogy nem ez a fő támája. Nagyon tuti volt ahogy felépítették a karakterek jellemét és a színészek ezt remekül visszatudták adni.

2017.03.07 Hedy0809

Tarantino fan vagyok,imádtam a filmet. Ajánlom mindenkinek,aki szereti Tarantino filmjeit,nem okoz csalódást. Véres,izgalmas...alapmű. :)

2016.11.15 goat2000

Ez egy egyedi vámpíros-horroros témájú film Robert Rodrigueztől, nagyon furcsa jelenetek vannak benne, nagyon jó párost alakít Quentin Tarantino és George Clooney.

2015.04.22 mimi

A filmet a Tarantino és Rodriguez fanokon kívül azoknak érdemes megnéznie, akik nem veszik túl komolyan a műfaji sémákat és jót bírnak mulatni egy véres-hentelős-kifigurázós akció-horroron.

2015.11.23 somi

Robert Rodriguez nagyot alkotott ezzel a filmmel, amibe besegített neki az azóta már kultrendezővé avanzsált Quentin Tarantino is. Tarantino ő Tarantino, erről mást nem lehet mondani. Nézzétek meg a többi filmjét is, aztán megértitek. :D

2016.05.08 anita9215

Korához képest kiváló kis horror. Borzasztó tökéletes film lett. Teljesen odáig voltam érte meg vissza. Igazán tetszett a megvalósítás és a fantasztikus rendezés is. A hangulat tökéletesen átjött és magába szippantott. Szerintem hihetetlen csúcs lett. Nem lehet betelni vele még ma sem.

2016.09.22 Macskínó

Furcsa hogy Tarantino bácsi egy főszerepben tűnt fel a saját filmjében, holott főként kisebb mellék szerepeket vállalt magára. De ezzel semmi baj nincs, nagyon jó horror, ajánlott átborzongni kívánt estére, egyedül vagy barátnővel!

2018.09.07 Timo93

Igazi Tarantino film ( látszik, hogy ő írta a forgatókönyvet) tökéletes bevezetéssel, aki még nem látta és nem tudja a film tartalmát 30 perc után és ledöbben mennyire más lesz a műsor. Vámpíros, kaszabolós, obszcén. Quentin szeret szerepelni azokban... Több

2015.05.10 Pumpu

B-kategóriás(nak szánt) vámpírhentelés, amolyan Rodriguez-Tarantino stílusban. Jobban is működött, mint a Grindhouse, az biztos.

2015.02.07 Bergen

Szerintem egy nagyon "buta film". De persze egyszer látni kell, de csak Tarantino miatt, meg amiatt, mert clooney még nem ősz. De csak angolul!

2015.04.29 gandalf01

Nem is tudom, milyen műfaj ez? Horror, road movie, akció, trash? Valószínűleg mindegyik egyszerre, és ettől lesz ez a film ennyire mocskosul szórakoztató. Ha vámpíros téma, akkor ez, az Alkonyatot tessék végre elfelejteni.

2017.02.09 adamtoth

film amit láttam, nagyon tetszett a színészek és a vámpírok nagyon jól össze van rakva az egész .

2017.11.07 Kergemacska

Szerettem. Minden, ami Tarantino egy különös világba vezet, sajátos nézőponttal. A sok borzalmas-vámpíros zagyvalékok mellett még mindig az egyik legjobb!