Ally McBeal

Ally McBeal

Hogy növeljék a sorozat népszerűségét, a készítők a negyedik évad néhány epizódjára Robert Downey Jr.-t is leszerződtették.Szerző: hp

Bár Peter MacNicol nem játszott a pilotban, és a második részben is csak vendégszereplőként tüntették fel, a karakter hamar népszerű lett, így a színésznő csatalakozhatott a sorozat állandó stábjához.Szerző: hp

Gil Bellowst William ("Billy") Thomas szerepében láthatjuk. A kultikus A remény rabjai című filmben Thomas ("Tommy") Williams karakterét formálta meg.Szerző: hp

A sorozatot 2002-ben állították le, mivel a korábbiakhoz képest rohamosan csökkenni kezdett a népszerűsége.Szerző: hp

A sorozat atyja, David E. Kelley eredetileg Bridget Fondanak szánta Ally McBeal szerepét. A színésznő azért utasította vissza a felkérést, hogy a filmes karrierjére koncentrálhasson. Szerző: hp

Lara Flynn Boyle eredetileg Ally McBeal szerepére pályázott. Bár végül nem ő lett a befutó, David E. Kelleynek annyira tetszett a színésznő alakítása, hogy az Ügyvédekben már egyenesen neki írta Helen Gamble szerepét.Szerző: hp

Jonh békáit Millie-nek és Stefannak hívják.Szerző: hp