Amerikai história X

American History X

2021.11.09 CsakEgyCsajszi

Nagyon durva film. Erős idegzet kell hozzá, elég brutális részek vannak benne. Izgalmas, van mondanivalója! Ajánlom!

2017.01.19 Olivér Rózsa

Tetszett. Jól bemutatja a rasszizmust és annak következményeit. Sajnos itthon is meglehetne mutatni egy két embernek ezt a filmet.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Kőkemény történet, tanulságokkal, brutalitással és azzal, hogy mennyire sok minden lehet ránk rossz hatással és minden mindennel összefügg. Imádom a filmet és azt, ahogy Norton megfogja ezt a karaktert és a nézésével is üzenetet ad át, játszik. Remek mellékszereplők, flashbackek, idézetek... 10/10

2016.02.12 Balint

Ez a film nekem olyan mint a Gladiátor, évente egyszer látnom kell ;)

2021.11.16 Péter Fazekas

Nagyszerű film!

2015.02.28 ocso

Megrendítő, felkavaró, erős idegzet kell hozzá. Edward Norton nagyon jól alakítja ezt a szélsőséges szerepet.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Aki szeret borzongani, szeret élvezettel megtelni! Most kezdjen bele!

2018.12.28 lauralaura

Edward Norton korunk legnagyobb színészei közé tartozik, ebben a filmben is hibátlanul játszott. A film pedig szintén az. Szembesít és elgondolkodtat a még mindig fennálló társadalmi különbségek árnyoldalairól.

2015.10.27 fcbnandi

úúúúú ezt nagyon szeretem. Még koliban láttam pár éve. Ritka az a film, amit megnézek egyszer és utána pár napon belül ismét megnézek. Ez pont olyan volt. Edward Norton nagyon jó.

2015.05.03 Vitya

Kemény, durva film komoly mondanivalóval és remek színészi alakítással. Edward Nortonban e film tekintetében sem csalódtam, mert nagyon hitelesen alakít. Érdemes legalább egyszer látni.

2016.02.10 norbi0102

Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos.A történet itt elég durva módon lehúzza az egész filmet. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van.

2016.04.26 Leoni

Edward Norton legerősebb alakítása, persze az is igaz, hogy ez volt az egyik legerőteljesebb karakter akit eljátszott. Kár, hogy nem kapta meg érte az Oscar-díjat. A film olykor elég durva, de hatásosan átviszi az üzenetet.

2015.06.30 padfoot8925

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató.Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.06.20 Lord British

Edward Norton legkiválóbb filmje, hatalmasat alakít a főhős szerepében. Felkavaró, gyomorbavágó az egész film, és a lezárás után is sokáig fog a fejünkben maradni az egész.