Amerikai história X

American History X

2017.11.16 baalint

Amikor először láttam azt gondoltam Jézusom mi ez a film? Egyszerre tetszett is meg nem is, a hangulata annyira nem, de a sztori igen, szóval elég vegyes. E. Norton fanoknak kötelező :)

2017.02.20 tilino

Nehéz film , nem hétköznapi karakterekkel, nyers és szókimondó, már már brutális jelenetekben gazdag, a szereplők nagyon hitelesek és ezáltal feszültséget mindvégig fenntartják a nézőben.

2015.06.08 veszi.peter

Vannak olyan kényes témák, amiket szeretnek feldolgozni a rendezők, mert tudják, hogy valszeg nyerő lesz, ha úgy nyúlnak a témához. Sikerült összehozni ez esetben is, remek film lett, remek színészi játékkal.

2020.10.10 Szarka Eszter

A sztori nagyon jó.Brutálisan nyers film. Kell hozzá erős gyomor. A náci jelképektől nekem a hideg futkos a hátamon.

2015.04.17 KeriPeti

Edward Norton zseniálisan jól hozza a rasszista szerepét. A film története is elég súlyos kérdéseket feszeget, a rendező nagyon jól vitte vászonra ezt a témát, ráadásul olyan karakterfejlődéssel, mondanivalóval és lezárással, amit nem minden film mondhat el magáról. Óriási.

2015.02.15 Mano35

A történet elgondolkodtató, tanulságos, de már-már túl erős, vad és kemény. Megrendítő, érzelmekre ható. Aki bírja, nézze meg!

2015.03.09 zsfarkas

Zseniális alakítás. Nagyon megfogott, elgondolkodtatott. Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.02.10 RobThe10

Nagy film! Edward Nortont imádom! Régen láttam már a filmet, de minden percét fel tudom idézni..

2015.12.12 vinetty93

Bitang módon jó filmet hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.

2015.09.12 Meeroz21

Szomorúan vettem tudomásul, hogy ez a film nem az én ízlésemnek készült. Teljesen kívül esett az értékrendemen. Nem is nagyon fűznék hozzá mást. Kicsit sem jött be és ennyi. Passzolom!

2016.04.17 KrisztiEsLaci

Edward Norton egy szál gatyában, és fehér boxerben, tarkóra tett kezekkel letérdel... A szemöldökét megbillenti, úgy néz az öccsére, szinte ordítva a mosolyával: "Na, hogy tetszett, Öcskös?!" Hátborzongatóan jó film egy hihetetlen jellemfejlődésről! Kötelező darab!

2015.11.01 FilmesPéter

Talán témájában az egyik legerősebb alkotás, sőt, ha kicsit tovább megyek, nálam simán top 10-es a film. Tökéletesen felépített történet, karakterek, és mondanivaló.

2016.01.05 [email protected]

Durva és kemény film amihez erős idegzet kell. Edward Norton Most sem okozott csalódást nagyon fekszik neki a szerep. A műfaj és a színész kedvelőinek kötelező darab.

2016.04.25 Macko

Imádom Edvard Nortont és ebben a filmben sem okozott csalódást. Kemény, erős film profi színészi alakítással. Durva részek is vannak benne, kategóriájában kiemelkedő!