Amerikai história X

American History X

2018.08.13 koricapito

Erős film.. nagyon erős.

2017.10.31 edessszilvia

kemény, nyers, erőteljes film, nagyon erőteljes és beleillő színészekkel. Jók a hanghatások, a jelenetek és maga a történet is. Egyedi atmoszférájú film.

2015.07.13 prongs2001

Egész jól összerakott a története nem az a soknak tűnő fajta közben meg semmi. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta. Nem éreztem túl klisésnek sem így igazán bejött.

2015.06.29 Prücsök

Dráma, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva, Edward Norton alakítása nagyon tetszett, minden tökéletes!

2020.01.11 Zoe091

Elég durva, erős filmre sikeredett a társadalmi hova tartozásról. Erősen ajánlott megnézni, annak aki még nem látta.

2015.06.11 fancsi094

Megdöbbentő és tanulságos történet. Tény mi tény a film arra is rávilágít, hogy a rasszizmus és a kirekesztés minden oldalon ott van. Nagyon jó film, mindig meg tudom nézni.

2017.10.19 Zsuzsy

Durva film, zseniális rendezés. Kitűnő a színészek alakítása, jól megválasztott szereplők a karakterekhez. Emiatt igazán hiteles és magával ragadó lett!

2017.09.26 Bibabac

Lehet elfogult vagyok, mert Edward Norton, és őt mindig mindenhol imádom, de engem megfogott a történet. Lehangoló, sokkoló, és elég brutális, de képes átadni azt, amit szerintem szeretett volna. Nem a kedvencem, de egyszer mindenképpen érdemes megnézni!

2016.10.13 tiszaizsofi

Tökéletesen szókimondó durva film. megfelelő lelkiállapot és erős idegzet kell hozzá hogy a néző végig tudja nézni, de ha ez sikerült , akkor egy maradandó élményt nyújt. Nem láttam az utóbbi években hasonlóan jó filmet.

2016.04.11 BallEr

Szörnyen lehangoló filmet készítettek. Értem ez alatt, hogy a történetnek se eleje nincs se vége. Hiába vártam ki a filmet nem jött a nagy áttörés. Kár volt érte az a kidobott idő.

2015.11.23 somi

Hatalmas kultfilm, mostanában rengeteg ehhez hasonlót nézek. Sokkal többet ér, mint 10 Harry Potter, vagy Gyűrűk Ura film. A rasszizmus hátulütőit tökéletesen meg tudja ragadni, és azok ellenkezőjét is. Őszintén bevallom, én a végét erősen megkönnyez... Több

2017.05.17 VK

Erős film. Nagyon színvonalas, jól összerakott, érdekes. Profik a szereplők, Edward Norton a kedvenceim közé tartozik. Nem okozott csalódást most sem.

2016.10.22 kernernoemi

A film alapvető problémákat dolgoz fel hiteles, nyers, szókimondó és durva előadásmóddal. Hangulat kell a filmhez, és sokáig nem tud kikapcsolni utána az agyad...mélyre ható, ütős film.

2015.05.06 bambula

Nehéz film, súlyos mondanivalóval és látni kell! Nem hiszem hogy csak az amerikaiaknak. Általánosságban a gyűlöletkeltés és a kirekesztés ellen szól aminél napjainkban nem lehetne aktuálisabb téma.