Amit még mindig tudni akarsz a szexről

Hope Springs

2023.12.15 dandelion1983

Én elképzelni sem tudom, hogy maradt ki nekem ennyi éven át ez a film, de örülök, hogy most véletlenül rátaláltam. A szereposztás parádés, a történet nagyon életszagú, és szerintem sok középkorú pár küzd hasonló gondokkal. Nekem hiteles volt végig, é... Több

Meryl Streep, és Tommy Lee Jones tiszteletére!

Csak a kíváncsiság hajtott, semmi más, hiszen nem rajongok az ilyen habos-babos, vicces és laza, de nem életszagú kis semmiségekért. Mégis rászántam magam, hogy néha tájékozódjak "errefelé" is. Nézzük, mit adott nekem David Frankel és filmje. Elvaráz... Teljes kritika

2017.12.10 Deku

Szinte én szégyelltem magam a kínosabbnál kínosabb jeleneteknél. Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Teljesen elszúrt az egész legszívesebben mínuszt adnék rá mivel annyira nem tetszett.

2021.08.16 kevelin

Többet vártam. Kínos jelenetek, kiszámítható sztori, nevetséges megoldások. Meryl Streeptől többet vártam egy ilyen alakítás elvállalásakor.

2017.01.17 Gigi

Szeretem ezt a filmet, nagyon reálisan mutatja be egy hosszú házasság szinte természetes velejáróját, az eltávolodást, és a kétségbeesett próbálkozást arra, hogy képesek legyenek újra egymásra találni.

2017.06.01 jencike1985

Hitelesen játszanak a színészek. Kedvenc párosom. Tommy Lee Jones nekem is megmaradt sötétzsarunak , de kezdett más arcot mutatni. Meryl Streep viszont hitelesen mutatkozott. Szuper film.

2021.11.18 Péter Fazekas

Meryl Streep miatt 3 csillag, amúgy ennyit se adnék sajnos.

2015.07.26 szd91

Vicces. A témaválasztás érdekes, ezzel eddig nem sok film foglalkozott éppen ezért jó. Meryl Streep még mindig nagyon jó színésznő, Tommy Lee Jones nekem mindig sötétzsaru marad, de jó volt látni hogy egy ilyen szereppel is jól elbírt.

2015.06.16 cunci

Két színésznagyság jutalomjátéka. David Frankel rendezésében az Oscar-díjas Meryl Streep és a szintén Oscaros Tommy Lee Jones brillírozik olyan szerethető bájjal, amit talán az Aranytó című mozi óta nem nagyon láttam. A színészi játék tökéletes, mélt... Több

2017.03.01 Hercegno

Sok jót hallottam erről a filmről, azért néztem meg. Valóban jól szórakoztam rajta, de 5 helyett csak 4 csillagot adok rá, mert többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2017.11.27 Imlah

Aranyos, kellemes kis film szerethető színészekkel. Annak ellenére hogy semmi különös nincs a sztorijában, mégis kellemes kikapcsolódást nyújtó, könnyed film.

2017.02.24 időjós

Szerintem nem lehetet és nem is kell véresen komolyan venni ezt a filmet. Volt benne igen sok megmosolyogtató jelenet, nekem összességében tetszett a film. Kis limonádé.

2015.10.02 idefix

Vicces, könnyed film, néhol kissé erőltetett jelenetekkel. Aranyosak a karakterek és az egymáshoz való viszonyuk. Láttam mér tőlük jobb filmet is, de egyszer érdemes megnézni.

2015.03.02 zarra

Könnyed, humoros, a színészek vérprofik, ahogy el is várjuk tőlük. Egy jó romantikus film, fiatal házasoknak kifejezetten ajánlanám, tanulságos lehet.